Amplituner do JBL L810

andrzejadam

New member
mam mało miejsca i chciałbym powiesić płytkie kolumny głośnikowe. mam wąskie słupki pomiędzy oknami i dlatego nie chcę L820, może znacie jakieś inne fajne kolumny, a przedewszystkim amplituner i dvd, który by do tego pasował. Wizualnie pasuje mi denon ale może brzmieniowo nie będzie stroił :) w moim pokoju 20m słucham 80% muzyki i 20% to będą filmy. Muzyka rokowo dżezowa. Za wszelkie info wielkie dzięki.
Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jako centralny dokup sobie LC2 i do tego wszystkiego subwoofer L8400(można go schować), wtedy dobrze to zagra.
 

andrzejadam

New member
chętnie bym się dowiedział co sądzicie o Onkyo TX-SR505E w cenie 1070zł czy będzie coś konkurencyjnego?? Onkyo TX-SR605E o 500zł droższy a ponoć te sprzęty są odpowiednikiem denona 2307... nie mam zbyt dużego budżetu czy znajdzie się coś konkurencyjnego?
pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
andrzejadam napisał:
... ... Onkyo TX-SR605E o 500zł droższy a ponoć te sprzęty są odpowiednikiem denona 2307...

Chyba, zwłaszcza 605 jest trochę lepszy od tego Denona, ale to kwestia gustu
 

andrzejadam

New member
no może i racja ale przecież ten denon jeszcze jakoś w końcu zeszłego roku kosztował ponad 2,5 tys zł o ile dobrze pamiętam,więc czemu taka różnica skoro mówisz, że onkyo lepsze. Chciałbym kupić coś w miarę dobrego no i oczywiście na co byłoby mnie stać :)
no i nie wiem czy to dobrze zagra z wspomnianymi JBL L-810
pozdrawiam
 

andrzejadam

New member
blackninja napisał:
Jako centralny dokup sobie LC2 i do tego wszystkiego subwoofer L8400(można go schować), wtedy dobrze to zagra.


hmm czy jest konieczny LC2?? bo jak widzę 300zł droższy jak wspomniałem nie mam zbyt dużych funduszy jest duża różnica pomiędzy LC1 i LC2?
i jeszcze istotne dla mnie jest czy trzeba suba kupić? wiem że ma dopełnić dźwięk o niskie czestotliwosci ale to sporo kosztuje a na czymś muszę przyciąć ;)
pozdrawiam

Ps do blackninja ile by kosztował zestawik o którym mowa w topiku
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Różnica jakościowa jest odczuwalna ale to nie bylo priorytetem mojego polecenia :) Myślałem o powieszeniu=wiecej miejsca itd :)
 

andrzejadam

New member
blackninja napisał:
Różnica jakościowa jest odczuwalna ale to nie bylo priorytetem mojego polecenia :) Myślałem o powieszeniu=wiecej miejsca itd :)
hmm nie wiedziałem że polecasz powieszenie centralnego można to robić? znaczy czy nie wygląda to dziwnie? i gdzie się go montuje nad TV? czy pod mam w domu stereo więc się nie orientuję na temat zestawów 5 i więcej kanałowych ;)
Zdawało mi sie że racjonalne będzie położenie centr na podłodze pod TV
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wszystko zależy od umiejscowienia TV, centralny powinien być jak najbliżej ekranu. Na podłodze to sporo za nisko.
 
Do góry