Amplituner do 2500zl

eLLm00

New member
Witam, wczoraj spalił mi się amplituner onkyo sr507. Lubiłem go, No ale czas na coś lepszego i myślę że za długo bez audio nie przeżyje więc rozważam zakup w najbliższych dniach. Do wydania mam 2500 może ciut więcej, nie śledziłem branży od paru lat nie wiem co się dzieje, w co teraz warto zainwestować pieniądze a także na co zwracać uwagę przy wyborze. Każda porada miłe widziana 😊

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

mors111

Active member
Bez reklam
jeśli lubiłeś dźwięk onkyo , to skok do nowych 646 będzie dobrym pomysłem , z używek 8.. jeszcze lepszym wyborem

jakie kolumny posiadasz ?
 

eLLm00

New member
MAudio hrs 65 set ale koło grudnia / stycznia będę mógł sobie pozwolić na wymianę... Podoba mi się też brzmienie pioneera myślałem o 1131, bądź właśnie 646... Oczywiście będę się gdzieś wybierał na odsłuch ale chciałbym wiedzieć czy jest też coś godnego uwagi w podobnym przedziale cenowym

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Rz 800 bedzie chyba tanszy. Tak czy siak lepiej poczekac i dolozyc zeby sie nie cofac do starych modeli

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Teraz praktycznie Onkyo i Pioneer to prawie to samo.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Raczej sa tylko polaczeni jednym wlascicielem ale tez nie w 100%.
Brzmieniowo i technologicznie to.dwie rozne marki.
Pioneer korzysta ze wzmacniaczy klasy D a Onkyo AB z niektorymi wyjatkami i to zanim sie polaczyli.

Pzdr
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jeszcze.... zawsze tak jest jak jedna firma wykupuje druga. Będzie tak samo jak Microsoft wykupił Nokie heh. I gdzie teraz jest Nokia ? od najwiekszego giganta telefonicznego do 0. Nic dziwnego jak Pioneer z audio wideo dla domu przynosil tylko straty...
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
Jeszcze.... zawsze tak jest jak jedna firma wykupuje druga. Będzie tak samo jak Microsoft wykupił Nokie heh. I gdzie teraz jest Nokia ? od najwiekszego giganta telefonicznego do 0. Nic dziwnego jak Pioneer z audio wideo dla domu przynosil tylko straty...
Pozdro

Nokia a pioneer to inna bajka.
Nowy wlasciciel posiada marantza, denona, onkyo i teraz pioneera i mimo to cala grupa nie zniknela , bo facet mysli bardzo dobrze i dywersyfikuje portfolio i wrecz przejmuje wieksza czesc rynku audio ze sredniej/niskiej polki.

Pzdr
 

bomarek

Member
I jeszcze Denon jak coś :p
Ale Denona zamieniłeś na Marantz SR7010 :)
A aj Onkyo zamieniłem na Pioneera SC-LX59 i jestem mega zadowolony chociaz teraz bym kupił model LX79 :)

Onkyo według mnie jest mocno przereklamowane i awaryjne, słynne przegrzewające się HDMI :)
Sam tego doświadczyłem w modelu 808 i dlatego szybko sprzedałem 818 i kupiłem Pioneera :)
O wyglądzie nowych nie wspomnę, jeżeli kupować Onkyo to tylko modele czterocyfrowe.
 
Do góry