Amplituner do 1400 co polecacie?

Rafal7

Banned
Srebrny ładniejszy , na allegro było nawet po 1600
A czy brać z Saturna to nie wiem, kwestia w jakim on jest stanie i co jest w komplecie.
 

cyklonos

New member
Baterie do pilota , Mikrofon do kalibracji , Pilot.. z saturna pisze i gwarancja 24 miesiace.. kurcze szkoda że już nie ma za 1600 bym już łyknął ;D
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Fajny, dynamiczny ampek z funkcjami multimedialnymi. Jedna wada, nie działa aplikacja na smartfona obsługującą sprzęt po Wi-Fi.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zdalnie obsluguje sie go... pilotem :)

A tak powaznie, to jest problem w aplikacji Pioneerowej wlasnie we wspoldzialaniu smartfonow z ampkiem po wifi. wiem, bo sam przerabialem ten problem. Jak podlaczysz net po kablu, nie ma tego problemu
 

cyklonos

New member
Ogolnie o nim czytałem i ma problem : wiesza sie na hdmi.. Pilot sie zacinA itd :/ szkoda szkoda.. Jest film na youtube polski jak pokazuje i mu sie wiesza czy nawet dźwięk nie wchodzi odrazu itd.
 

cyklonos

New member
To ja juz nie wiem :(
Albo onkyo 535 za 1360zl albo ten Pioneer vsx 924 za 1730.- z ty ze ty piszesz ze jest ok a inni ze nie i tu dylemat ehh.. To duze pieniadze i poprostu boje sie ..
 

Rafal7

Banned
A co tu się bać skoro ampli działa tylko jeden z wodorotryskow albo z nim są jakieś tam problemy. Tu wina leży w wifi a nie w ampli.
 

cyklonos

New member
ok, on ma 550 w ale to chyba tyle nie pobiera non stop ? tym bardziej jak ja mam na razie 2 głośniczki od wierzy a nie system wygórowanych kolumn..
 
Do góry