amplituner do 1000zł????

Shrekas

New member
Witam dzuo myslalem i wymyslilem, że troche dolozei kupie jednak nowe ampli do 1000zł ale nie więcej i teraz nie wiem jaki wybrać wiem tyle , że z allegro.

Jakie firmy bardziej polecacie??
Czy wybrac nadroszy z tych co bedą do tysiaka??
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Jeżeli zdecydujesz się na używany, zwróć uwagę, żeby miał dekodery DD i DTS. Nowy do 1000 zł raczej nie zagra poprawnie w stereo. Ale jeżeli nie nastawiasz się na słuchanie muzyki, coś na pewno znajdziesz.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Shrekas napisał:
Witam dzuo myslalem i wymyslilem, że troche dolozei kupie jednak nowe ampli do 1000zł ale nie więcej i teraz nie wiem jaki wybrać wiem tyle , że z allegro.

Jakie firmy bardziej polecacie??
Czy wybrac nadroszy z tych co bedą do tysiaka??
Na allegro, za 1150 bywają Onkyo-505

To bardzo dobry amplituner.
Spróbuj zapolować :krol:

Albo, też z allegro za 999ł, nieco słabszy(znacznie) PANASONIC SA-XR 55
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
a może coś takiego?

Nie wiem do czego będziesz głównie używał tego amplitunera, ale do 1000zł to nie kupsz sprzętu, który "powala". A tak poważnie może Yamaha RX-V459 http://audioplaza.pl/go/_info/?id=985 , zawsze to nowe i ma gwarancje, posiada potrzebne dekodery i do domu wystarczy / chyba, że masz salon 40m2 / Ja używam podobnego i nie narzekam. Po drugie nie wiem czemu koniecznie chcesz kupić z Allegro. jeżeli jeszcze nowy sprzęt to OK", ale na używane bardzo uważaj / sam sie już kila razy " naciąłem' i kupiłem sprzęt wadliwy!!!/
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie napisałeś, czy będziesz korzystał z amplitunera do oglądania filmów, czy będziesz również słuchał muzyki. Do kina bezapelacyjnie polecę Ci Yamahę. Im wyższy model, tym lepiej.

ArtS :)
 

Shrekas

New member
kino ma byc rowiniez do sluchania musyki. Spodobała mi sie YAMAHA RXV 459 znalazłem ja na allegro za 895zł z gwarancją na 2 lata i chyba ją biore.
 

Shrekas

New member
Instrukcja po polsku i gwarancja takze polska. Jescze mam pytanie czy warto kupić model wyzszy czyli YAMAHA RXV 559 za 1050zł ?? (ten nizszy to 459 za 895zl) Duzo sie różnią od siebie ??
 

zolw1

New member
Yamaha RX-V459 (mialem 450 - nie ma sobie równych w tej cenie) nie bierz Panasa SA-HE75 (dźwiek przy Yamaszce to jak maluch przy bmw ;) ) ew. Onkyo TX-SR505 :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ktory wybrać

Ten wyższy model ma menu ekranowe / wyświetla Ci na ekranie telewizora / i mozna podłaćzyć do niergo ipoda. Ma chyba ciut mocniejszy wzmacniacz. Jak masz kasę to go bierz.
 

iqpablo

New member
dobrze ci radze: nie kupuj teraz, za 2 miesiace dostaniesz ten model i kazdy inny o kilkanascie procent taniej. no chyba ze jestes oligarcha :) masz kasy jak lodu na antarktydzie, to mozesz sobei kupowac teraz.
 

insomnia

New member
Różnica

Shrekas napisał:
Instrukcja po polsku i gwarancja takze polska. Jescze mam pytanie czy warto kupić model wyzszy czyli YAMAHA RXV 559 za 1050zł ?? (ten nizszy to 459 za 895zl) Duzo sie różnią od siebie ??

RX-V559 ma aluminiowy panel przedni, całokwicie aluminiowy radiator (459 blaszki przytwierdzone do aluminium), moc większą o 5 W. Róznice w dźwięku podobno niezauważalne, więc po co przepłacać.
 
Do góry