Amplituner Denon AVR x2400h sam się włącza

Witam. Tak jak w temacie mam wyżej wymieniony amplituner i z niewiadomych dla mnie przyczyn od czasu do czasu się sam włącza. Wszystkie sprzęty które są do niego podłączone są w tym momencie albo wyłączone albo uśpione więc one raczej go nie wybudzają chociaż mogę się mylić do tego we wszystkich sprzętach mam wyłączoną funkcję HDMI CEC. Sieć odpiąłem całkowicie żeby sprawdzić ale nic to nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?
 

barburian

New member
Bez reklam
Wystarczy jakiś mikro zanik napięcia chwilowy, mi się amplituner włącza średnio 2 -3 razy dziennie sam , a najbardziej wnerwia jak w nocy o 3 rano nagle sam się włączy razem z Tidalem i ryczy na całą parę.
 

AKI

Member
Może masz włączone wybudzanie ampa przez net lub bluetooth i jakaś apka w fonie puszcza muzę. Nieraz zdarzyło mi się jak byłem poza domem przy włączeniu spotify które aktualnie było sparowane z amplitunerem to w dom zaczynał grać amplituner.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Moja koleżanka miała taką sytuację. Myślała że ją straszy... Okazało się że sprzedawca amplitunera zapomniał że testował Spotify na tym sprzęcie i nie wykasował danych. Po jakimś czasie pojawił mu się sprzęt Onkyo w telefonie i pomyślał że to pewnie ktoś mu wszedł na Wi-Fi. Włączył na maxa Spotify i biegał po bloku szukając winowajcy. Okazało się że załączał sprzęt, który był oddalony 50km dalej. :)
 

MarkyMark

New member
Witam,
Mam to samo przy amplitunerze AVR x2700h.
Ale to po ostatniej aktualizacji w grudniu zaczął sam się włączać. Zauważyłem że jak wyłączam amplituner jak aktywne jest wejście pod kablówkę to się nie włącza. Ale jak wyłączam amplituner oglądając YouTube na tv lub słuchając heosa to wtedy się włącza.
Dziwna sprawa
 
Do góry