Amplituner - Biały

MicheLLo

New member
Cześć,
Skłaniam się ku zakupie nowego amplitunera, warunkiem koniecznym jest.... KOLOR: Biały :) Oczywiście parametry i możliwości amplitunera są niezwykle ważne więc chcę dokonać możliwie jak najlepszego wyboru.
Mój wybór padł na: HARMAN/KARDON BDS 580W
po pierwsze marka, po drugie funkcjonalność - oferuje w jednym, odtwarzacz Bluray.
Pokój jest nieduży - ok.15m2, prostokąt.
Chodzi mi o sam amplituner - zestaw głośników to Magnat Altea, tego nie będę zmieniał.
Chciałem Was zapytać o radę, czy znajdę coś co byłoby lepszym rozwiązaniem, bo mając większe doświadczenie ode mnie w tym temacie, może znacie jakieś modele, które są białe i porównywalne do wspomnianego HK? Muzyka, której słucham to raczej POP, ROCK, czasem mocniejszy bas, ale każdy z dzisiejszych zestawów nagłośnieniowych zapewni akceptowalny poziom niskich tonów, więc to nie jest naprawdę nic najważniejszego. Bardzo często natomiast, zestaw będzie służył do oglądania filmów i podpięcie pod konsolę PS4.

to tyle co mi przychodzi do głowy - obecnie temat audio jest dla mnie ważny ale nie jestem na czasie tak jak 10 lat temu :( Dlatego proszę Was o opinie też na temat tego HK, może ktoś z Was używa?

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kilka osób kupiło ten zestaw.
Napisz do Blackninja, on je słucha i dla członków forum ma specjalne ceny.
Więc masz dwa w jednym.
 

MicheLLo

New member
Jestem po pierwszym podłączeniu BDS 580S :) pełna satysfakcja i fascynacja! Słowa uznania dla blackninja za sprawną transakcję, POLECAM!!!
 

MicheLLo

New member
Moim zdaniem:
Brzmienie - tego się spodziewałem po tej marce, zresztą mam stary HK610 wzmacniacz i dla mnie dźwiękowo to żyleta. A jeśli chodzi o ampli to przechodziłem z jakiegoś badziewiastego Panasonica, więc... niebo a ziemia :)
Nawiązując od razu do mocy to fantastyczne jest to, że.... to się po prostu nie męczy przy wysokich głośnościach, gra mocno i nie męczy przy tym uszu. Wysokie pozostają na przyjemnym poziomie a niskie są bardzo przyjemne. Dodam, że Magnat Altea to żaden szczyt ale teraz widzę, że naprawdę dobrze sobie dają radę a wysokie tony z serii fMax faktycznie to coś więcej niż najzwyklejsza budżetówka.

Aplikacje kompatybilne są bardzo dobrze zrobione. Apple łączy się bez problemu w tej samej sieci HK REMOTE działa idealnie, Spotify nie zrywa a Wi-Fi bez zająknięcia się połączyło.

Bardzo przyjemny interfejs, łatwo się po nim poruszać i w całości w języku PL.

Youtube jak to youtube, działa sprawnie i to najważniejsze.

Bluetooth czasem potrafi zerwać, ale jak mam laptopa bliżej to działa OK. Choć zrywa tylko jak odtwarza coś po sieci. odtwarzanie OFFLINE bezproblemowe. Myślę, że to jednoczesne łączenie BT oraz Wi-Fi jest powodem, szczerze - mnie to nie przeszkadza.

Pilot - on jest piękny <333, mógłbym tylko na niego patrzeć i nie używać <3. Choć ma jedną wadę ergonomiczną...
Uważam, że sterowanie głośnością mogłoby być przeniesione w miejsce przycisków sterowania góra/dół prawo/lewo. byłoby wygodniej wtedy ;)

Nie jestem specjalistą, nie jestem mega maniakiem - ale może komuś ocena będzie pomocna :) Dla mnie... 10/10 !!

Polecam wszystkim niezdecydowanym na ten model! :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Biały, Ładny:
big_bds-585s-w.jpg
 
Do góry