Amplituner 7.1 do 1200 zł

n3q

New member
Witam

Widzę, że niedawno został założony podobny temat, jednak nie mam zamiaru koledze go zaśmiecać. Ponieważ z tematy łączyła by wyłącznie cena.

Szukam amplitunera do 1200 zł, przy czym nie wykluczam ampków używanych, do kina domowego Tonsil Voyager 7.1. Kino będzie używane równie często do muzyki, filmów i grania na PS3, w związku z tym zależy mi na sprawnym stereo oraz obowiązkowym dobrze współpracującym z konsolą HDMI. Moje obecne typy to

- Denon 2807 - obecnie ~1000 na allegro
- Denon 2309 - ocenie ~1400 na allegro
- Harman kardnon avr 255 ~bardzo różnie ;)

Które z tych klocków możecie śmiało polecić, może jednak do tych głośników wystarczy nowy amplituner z niższej półki. Dodam, że zakup jest planowany na tu i teraz, w związku z powyższym linki do aukcji z propozycjami mile widziane Proszę o wszelkie rady :)
 
Ostatnia edycja:

n3q

New member
HMM nie wiem co sądzisz o tym ampku od yamahy. Ciężko o opinie na temat tego sprzętu w internecie. Z tego co wyczytałem to jednak nowszy podel 665 gra nieco słabiej od swoich poprzedników. Jednak jak wygląda w porównaniu do wymienionych wyżej denonów i HK. I czy nie lepszy byłby ten model, za w sumie niewiele większe pieniądze.
http://allegro.pl/yamaha-rx-v765-dts-7-2-czarna-stan-idealny-i1882630675.html

Dodam jeszcze, że posiadam tv cyfrową, jednak nie posiadam klasycznego dekodery tylko moduł CAM. (nie wiem jaki to może mieć wpływ na wybór ampka, ale wole o tym wspomnieć)
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
HMM nie wiem co sądzisz o tym ampku od yamahy. Ciężko o opinie na temat tego sprzętu w internecie. Z tego co wyczytałem to jednak nowszy podel 665 gra nieco słabiej od swoich poprzedników. Jednak jak wygląda w porównaniu do wymienionych wyżej denonów i HK. I czy nie lepszy byłby ten model, za w sumie niewiele większe pieniądze.
YAMAHA RX-V765 DTS 7.2 CZARNA STAN IDEALNY (1882630675) - Aukcje internetowe Allegro

Dodam jeszcze, że posiadam tv cyfrową, jednak nie posiadam klasycznego dekodery tylko moduł CAM. (nie wiem jaki to może mieć wpływ na wybór ampka, ale wole o tym wspomnieć)
ja na twoim miejscu bym celował w hk255,tej yamahy nie słyszałem więc się nie wypowiem,do blackninja napisz o cenę,na pewno będziesz hapy,lepiej dołożyć niż potem żałować
 
Do góry