Amplituner 7.1 czy można podpiąć tylko 5 głośników i suba ???

mors

New member
Tak jak w temacie - czy do amplitunera z systemem 7.1 (PANASONIC SA-XR59EG-K) można podpiąć zestaw głośników 5.1 czy wpłynie to w jakiś sposób niekorzystnie na pracę amplitunera i głośników. Co w ogóle sądzicie o PANASONIC SA-XR59EG-K cena około 1555 zł ???
 

Ruido

New member
Tak mozna podpiac 5.1 i nie wplynie na jakosc dzwieku, zreszta filmow 7.1 jest obecnie bardzo malo i tylko na blue-ray :)
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
protestuję ;)
mam też conieco na HD DVD :p

a czy moglibyście jeszcze raz podać które wyjścia głośnikowe pominąć (tył czy boczne sorroundy)?
 

Ruido

New member
Nalezy pomijac tylnie.

dolby-digital.gif



dolby-digital2.gif

 
Ostatnia edycja:

mors

New member
Witam ponownie,

Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach. Rozumię, że moje tylnie głośniki ma podpiąć w miejsce lewego i prawego surrounda w amplitunerze, a wejscia na tylne głośnikoi mają zostać puste ????

ArtS, albo ktokolwiek: czy to dużo zabawy jest z odpowiednim zkonfigurowaniem amplitunera 7.1 do potrzeb 5.1 ???? Moja wiedza w tym temacie jest prawie zerowa....

pzdr.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Gniazda Surround Back zostają puste. Konfiguracja nie powinna być trudna. Po prostu w ustawieniach poszczególnych głośników ustawiasz puste na None. Jeśli masz instrukcję, nie powinno by problemu.

ArtS :)
 
Do góry