Amplitiuner do 3 tys.

Krix0

New member
Witam ,

jaki amplituner polecacie w granicach około 3.000 zł , głównie do słuchania muzyki , i w mniejszej części do kina.

pozdrowionka
 

michal7

New member
odsłuchaj cambridge audio albo marantz - jestem ciekaw jaka bedzie twoja opinia. ja walczyłem kilka dni temu z tym tematem tylko w mniejszym budżecie. ludziska polecali h/h 147 (ca.1300pln) jako ten który w stereo bedzie najlepszy. powiem krótko i powtórze moja opinie z innego watku - to jest raczej w tych budżetach nie do pogodzenia. albo kd, albo stereo. jak skompletuje juz swoje KD, kupie sobie wzmaka tylko do stereo, a poniewaz nie wiedziałem co to pre-out wczesniej (madry polak po szkodzie) pozostanie mi ręczne przepinanie kabelków (moze wtyki bananowe zrobie żeby było szybckiej?.. proponuje tez poczytac w dziele powyżej - amplitunery av ;)
 

Hienka

New member
Czy lepiej będzie kupić AVR 355 czy AVR 445? Pewnie będzie to podobna cena... 4xx to jest półka ciut wyżej niż 3xx, ale czy nowy model nie rekompensuje tego nowymi 'ficzerami'? Generalnie planuję pod to podłączać JBL L820 i jako fronty i jako tyły, co byś wybrał do napędzania tych kolumn? Czy w ogóle L820 to dobry pomysł na fronty?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
445 zagra lepiej w stereo od 355, ten drugi zyska na nowych dekoderach. Rozpatrując jednak podłączenie do L820, możesz wybrać 355 i do tego oczywiście sub najlepiej L8400.
 

_fresh_

New member
Ale chyba H/K 355 to jednak będzie powyżej 3k ... :roll:
Sam mam podobny dylemat jaki ampli do tej ceny i zastanawiam się nad H/K 255 lub Onkyo 705 lub 706 jak bedzie za niedługo...
Ciekaw jestem jaka bedzie różnica w stereo w przypadku porównania tych dwóch ampli...
Do Onkyo przekonuje mnie naprawde długi okres gwarancji - 36 miesięcy vs. 12 miesięcy...:eek:
Wyposażenie obu jest podobne, o designie nie mówię bo to kwestia gustu.
Osobiście chciałbym do tego podłączyc Dali Concept 5,0 lub 5,1.
Co Wy na to - jakieś sugestie ??? 8)
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Brzmienie Harmana jest całkiem inne niż Onkyo, dla mnie lepsze ale tego musisz sam posłuchać. Ze swego doświadczenia mogę powiedzieć, że serwis Harmana dość liberalnie podchodzi do tych 12 miesięcy...
 

lpawlak

New member
blackninja napisał:
445 zagra lepiej w stereo od 355, ten drugi zyska na nowych dekoderach. Rozpatrując jednak podłączenie do L820, możesz wybrać 355 i do tego oczywiście sub najlepiej L8400.
Witam wszystkich.
Mam podobny dylemat kino 30% muzyka 70% tyle tylko że chcę głośniki ES 80 ES20 ES 25C ES150.Pokój 4x5,5 m .Ktory ampli wybrać:confused: Co mi polecacie.
 

lpawlak

New member
Mam jeszcze jedno pytanko??
Jaka jest różnica między h/k 350 a 355.Z tego co wiem 350 jest w zestawie cinespecial 29 ale nic pozatym nie wiem.
pozdrawiam.
 
Do góry