Ampli z 4 wejściami HDMI

sidnej

New member
Witam
Szukam jakiegoś Amplitunera ale głównym kryterium będzie cena i aby miał 4 wejścia HDMI, i niestety budżet mam lekko okrojony powiedzmy do 1,5 tys zł(jak by było do 1 tyś to żonka była by cała szczęśliwa;) )

Czy możecie coś polecić?
 

MarcusGawin

New member
Kup sobie amplituner z jednym gniazdem HDMI i rozdzielacz HDMI (wilk syty i owca cała):D ,a poza tym chyba nie używasz kilku źródeł sygnału naraz.A w tej cenie polecam nowe Yamahy:eek:k:
 

sidnej

New member
skizzie dzięki za pomoc właśnie czegoś takiego szukałem, a Ty mobor zamiast pisać teksty w stylu " zejdź na ziemię...za 1500 to wiesz co możesz zrobić" i nabijać sobie posty (pewnie z tych 400 to może z 1 % jest z sensem), to chyba lepiej nic nie pisać jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a co do ilości pilotów to jakbyś trochę pocztyał a nie głupio odpowiadał to bys wiedział że np Logitech Harmony One wiele ułatwia, używam takowego więć z całego serca mogę go polecić.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
sidnej napisał:
... ...a Ty mobor zamiast pisać teksty w stylu " zejdź na ziemię...za 1500 to wiesz co możesz zrobić" i nabijać sobie posty ... ....

Spoko, Sidnej , spoko. Po co się kłócisz z facetem, który jak sam wiesz, jest w tym od Ciebie lepszy :p , co zresztą wcale nie powinno Ciebie martwić.
 

mobor

Banned
sidnej- wybacz ale Logitech nie jest w kręgu moich zainteresowań... podobnie jak i każdego fana sensownego dźwięku. Zamiast się burzyć pomyśl lepiej czego szukasz... Jak najtaniej nigdy nie bedzie oznaczało dobrze

A Ty Guciu zanim znowu zaczniesz udzielać mądrych rad /nie dotyczy tego wątku/ najpierw rozeznaj sie dobrze w danym temacie. Nie jeden raz prostowałem już wypisywane przez Ciebie brednie /np że nie każdy odtwarzacz BluRay obsługuje AVCHD/
 
Ostatnia edycja:

sidnej

New member
mobor napisał:
sidnej- wybacz ale Logitech nie jest w kręgu moich zainteresowań... podobnie jak i każdego fana sensownego dźwięku.

Co ma pilot do odpowiedniego dźwięku? Ty chyba naprawdę nie wiesz co to Logitech Harmony One więc Ci podpowiem że jest to pilot który zastępuje wszystkie piloty jakie posiadasz po odpowiednim zaprogramowaniu i naprawdę nie sądzę aby zakłócał on dzwięk w jakimkolwiek domu;)

W tej cenie znalazłem jeszcze Sony STR-DG820 można go znaleźć w cenie ok 1200 zł także kusząca propozycja
 
Ostatnia edycja:

skizzie

New member
Shagohad napisał:
Onkyo 606 - potwierdzam. Posiada 4 hdmi i jest to bardzo dobry amplituner. Wiem... bo sam posiadam :)
A ja jakos nie potrafię sie przekonać do Onkyo :) Używam Yamahy i chciałbym dalej. Niestety 663 ma tylko 2 wejścia HDMI co mnie troszke mierzi. 863 ma 3 wejścia ale po pierwsze nie jest jeszcze oficjalnie sprzedawany w PL a po drugie jak juz będzie to pewno bedzie kosztował z 50% wiecej od 663 :) BTW: czy jestes w stanie sprawdzic czy 606 jest kompatybilny z REGZA-link ??
pozdro
K.
 
Do góry