ampli/wzmacniacz + głosniki do TV dekodera i xboxa360

codfan1111

New member
Witam jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumiałość :D No to jedziemy. Mam do wydania ok 1000 zl chce sobie sprawic jakis sprzet do xboxa TV i dekodera UPC. Na poczatku myslalem nad ampli 5.1 ale moj pokój sie do tego nie nadaje (10m2) także teraz sprawa stoi jasno padło na ampli/wzmacniacz + kolumny 2.0. Odrazu mowie nie jestem audiofilem nie potrzebuje idealnej barwy dzwieku poprostu oczekuje czegoś co bedzie o niebo lepiej gralo od głosników TV. W przyszłosci mam zamiar dokupic jakies dvd. Zestaw bedzie uzywany do codziennego użytku (ogladanie tv, granie, słuchanie muzyki) Słucham przede wszystkim rapu. Mogli byście mi podać jaki zestaw mieszczacy sie w tej kwocie ( im taniej tym lepiej ;p) Mam też rozwiazanie z innej beczki kupic głosniki 2.1 i podlaczyc je pod wejscie optyczne do TV ( tutaj juz kompletnie tne koszta) ale licze sie z tym ze jakość dzwieku bedzie niewiele lepsza od tych z TV. z góry dziekuje za pomoc
 
Ostatnia edycja:

grzeseik

New member
rzadko sugeruje takie rozwiazania ale moze sprobuj jakiegos zestawu 5.1 (lub jak sam napisales 2.1) rodem z komputerow?
za 1000zl jakis logitech sie znajdzie. nie koniecznie idz na maksa w tanie zestawy to jakosc cie zadowoli, a upychanei ampli i kolumn w maly (i jak zgaduje mocno zastawiony) pokoik nie koniecznie da lepsze rezultaty.

ps. albo pasuje Ci dziwiek z TV i nie jestes audiofilem, albo chcesz poprawy jego jakosci. male srodki to i cudow nie bedzie, ale audiofilia to dazenie do dobrego dzwieku, a nie stan posiadania. wyjscie boczne to wszystko Ci jedno, a chcesz miec nowa zabawke bo to fajnie wyglada miec osobne naglosnienie.
 

codfan1111

New member
Aktualnie mam Logitech x540 i próbuje wykombinowac jak je wykorzystac w pelni ( czyli 5.1) ale nie moge znaleźć rozwiazania. Bo rzeczywiście myślalem nad czymś takim
 
Ostatnia edycja:

codfan1111

New member
Logitechy maja wyjscie 3 jacki a w TV mam 2 chinche bialy i czerwony i nie mam pomyslu jak to podlaczyc zeby nie bylo start w dzwieku. podlaczylem przez wejscie słuchawkowe ale strasznie cicho graja i jest maly bas.
 
Ostatnia edycja:
Do góry