Ampli Stereo dla dzieci

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie, jak w temacie...
Rozglądam się za przyzwoitym zestawem mini/midi do pokoju dziecięcego.
Pułap cenowy, którego nie chciałbym przekroczyć to ok 1.000 zł.
Urządzenie, którego szukam to coś w stylu Denona RCD-M39, najlepsza byłaby Yamaha Pianocraft z BR, ale niestety sprzedawana jest w kompletach, a to powoduje, że cena dla mnie już za wysoka DENON PL | RCD-M39


Zależy mi na :
-odtwarzacz CD ewent. DVD/BR
-wejście USB (odtwarzanie plików muzycznych)
-wejście liniowe audio, sprzęt będzie także służył jako nagłośnienie KD (obecnie robię im mały remont i na stałe montuje projektor z ekranem)
-raczej stereo, kolumny mam więc chciałbym je wykorzystać, dlatego nie chcę kompletnej wieży. Wolę w pierwszej kolejności zainwestować w minimalnie lepsza elektronikę.
Niestety nie będę miał czasu ani możliwości na odsłuchy dlatego liczę na Waszą pomoc/opinie, poza tym przy tej kasie odsłuchiwanie wydaje mi się bezcelowe ;)
 

collider

New member
Bez reklam
SONY CMT-SBT30B, Pioneer X-CM32BT-L ( kilka kolorow obudowy do wyboru ), SHARP XLHF302PHT. Ewentualnie kup jakis glosnik bezprzewodowy lub soundbar.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dzięki Collider, soundbar raczej odpada, fajny jest też taki pionek X-HM81-K, dodatkowo ma wyjście na suba, tylko niestety też sprzedawany w komplecie z głośnikami. Może, coś nasi forumowi magicy będą mogli coś zaproponować ;)
Mam kolumny, które mógłbym wykorzystać, więc bardziej zależy mi samej elektronice i łatwej obsłudze dla dzieciaków. Obecnie mają taką miniwieżę Sony, a teraz zależy mi na czymś odrobinę mocniejszym, bo to Sony strasznie plastikowo gra. Młody dostał to kiedyś na komunię i zgodził się oddać młodszej siostrze ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Fajny Teac, ale chyba ciężko z dostępnością
co raz bardziej skłaniam się w kierunku Pioneerów, bo można tam suba podłączyć, więc jak dzieciaków nie będzie, to będę mógł sobie coś pooglądać w dużym formacie ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Taki plan jest....ale jeszcze nie teraz ;)
Jak uzbieram na lepszy ampli + wzmak ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Z tego co widzialem to mozna Teac'a dostac za okolo 1200 -1300zl. Tego Pionka X-HM81 mozna chyba nabyc bez glosnikow a on juz naprawde jest konkretny. Ma praktycznie wszystko co potrzeba. Sa jeszcze Marantze Melody. Wiem, ze cena ponad budzet, ale moze da sie kupic ta wczesniejsza generacje.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Blackninja, mógłbyś podrzucić jakieś propozycje...
Może masz coś z ekspozycji albo wyprzedażowe modele...
 
Do góry