Ampli+ ps3

krecha2

New member
Witam Posiadam Sharpa x20e i ps3 , do tego chcialbym kupic jakis ampli + głosniki , pokoj 25 metrow , najlepiej w systemie 5.1 i zeby posiadal najlepsze dekodery ,Dts hd itp, jestem laikiem w tych sprawach ,bardzo prosze o doradzenie co najlepiej kupic .. cena to okolo 2000 zl i prosze nie uzywac wlasnego zargonu , bo nic z niego nie rozumie:)
 

michal7

New member
odp

pełna zgoda z przedmówca. jesli to ma dekodowac dźwiek HD to najtańsze co kojarze to Onkyo 605 - ca. 1800zł jak dobrze poszukasz. Budzet sie własnie skończył, a żeby to grało w HD to myślę ze 7 głosników + sub to minimum... Ale: dla jednego zestaw głosników komputerowych cambridge soundworks jest the best, a inny, na fronty wydaje 20k zł - i nie jest zadowolony, hehe. Idx do sklepu a-v, zrób odsłuch i bedziesz wiedział ile kosztuje to czego oczekujesz. Moim zdaniem głosniki 5.1 których ja osobiście bym nie chciał (bez suba) to ok. 2500.. Moja rada: zrób to etapami, bedzie łatwiej. Druga rada obniż oczekiwania, może okaże sie że dobre 5.1 bedzie całkiem akceptowalne?
 
Do góry