Ampli + nagrywarka hdd

lukjel

New member
Planuje wlasnie wymiane swojego sprzetu H/K AVR3000 + H/K DVD 5. Mam kolumny HECO + SUB Magnata. Teraz chcialbym miec cos co: a) odtworzy mi DVD/DivX/XviD/VCD etc. (rowniez + napisy) b) jezeli sie da - mam pare filmow HD w DivX - z checia bym je odtworzyl rowniez c) umozliwi podlaczenie do TV przez HDMI d) zapewni dobry odsluch muzyki (chodzi o wzmacniacz - nie tylko kino domowe, ale i zwykle audio) w pomieszczeniu ok. 40m2 - glownie puszczanej cicho, oraz da dobry efekt w kinie domowym (tu raczej troche glosniej) e) nie zajmie duzo miejsca - nie moge sobie pozwolic na wiecej niz dwa sprzety - z czego jeden powinien byc jednak troche mniejszy... f) da mozliwosc nagrywania filmow na HDD - glownie chodzi o mozliwosc nagrania bajek dla dzieci i zaprzestania zaglowania plytkami g) bedzie lacznie kosztowalo nie wiecej niz 3.5k h) zastanawiam sie rowniez nad wymiana glosnikow - niestety nie mam ich gdzie postawic - moze jakies propozycje dobrego zestawu z wysokimi kol. przednimi (nie znam ich fachowej nazwy - wysokie waskie :) ) i jakies nieduze (niestety...) tylne - moze byc wiec jakis dobry zestaw ampli + kolumny. Jezeli jest tez cos "all-in-one" to moze...? Co proponujecie?
 

masaj007

New member
Musisz sprecyzowac co chcesz kupić.
Mi wyszło, że potrzebujesz nagrywarki dvd z hdd posiadajacej hdmi oraz możliwośc odtworzenia divx i reszty.
Za resztę gotówki proponuje dokupić wzmacniacz ewentulanie kolumny. Jakie masz kolumny HECO?
 

lukjel

New member
Troche czaasu minelo i juz moge sprecyzowac: poszukuje urzadzenia, ktore umozliwi mi odtwarzanie filmow z HDD i DVD, w szczegolnosci DivX, XviD z napisami. Rowniez filmow HD kodowanych glownie w X.264 i TS (tyklo tak zebym mogl wgrac na ten dysk filmy z komputera). Nagrywanie filmow na HDD (kopiowanie z DVD czy z tunera) nie jest tak istotne - kupie sobie N-ke z HDD i bedzi ok. Co do kolumn to mam HECO seria ARGON i uwazam, ze w swojej klasie cenowej jest the best - robilem odsluch w jednym pomieszczeniu ok. 10 kompletow i zdecydowanie najbardzi odpowiadal mi (i mojej zonie - bo ona ma zdecydowanie lepszy sluch niz ja) wlasnie ten zestaw - nawet jak porownywalem z Canton'em to przepasc nie byla wielka (cenowo - bilsko 4 razy...).
 
Do góry