Ampli kolumny ps3

krecha2

New member
panowie chcialbym kupic zestaw 2.0 plus amplituner, zestaw ma sluzyc do ps3 / gry filmy / .. muzyka malo . cena maksymalnie do 2000 zl . Bylem zdecydowany na jamo 606 i yamahe 663 ale kryzys jest odczuwalny i nie stac mnie na to polaczenie, moze pomozecie wybrac cos tanszego?
 

krecha2

New member
jak najbardziej moze byc stereo.. prosze o propozycje co z czym ladnie zagra, i jak to sie ma z grami? na wiecej glosnikow nie mam miejsca , chce dwa dobre fronty , i jeszcze kwestia podlaczenia?
 
Ostatnia edycja:

Dyziek

New member
Proponuję Yamahę E410 + subwoofer.
Mam taki zestaw pod PS3. Super sprawa. Do grania, oglądania BD i słuchania CD.
Polecam!
 

pejotpe

New member
Bez reklam
HK3390 to tani amplituner STEREO. Tańszy jest np. NAD 315 (to akurat integra stereo), ale nie wiem, jak by się sprawował z tymi Jamo. Oczywiście oba i tak by zagrały o niebo lepiej niż kilkadziesiąt procent droższe ampli 7.1.
 
Ostatnia edycja:

krecha2

New member
mam okazje kupic ten amplituner.YAMAHA RX-V430 RDS powiedzcie czy on sie nadaje do ps3 i chce podpiac do niego 2 fronty jamo 606..:cool:
Chyba ze macie jakies inne pomysly , chce cos taniego moze byc uzywane tylko zebym mogl podpiac konsole i w miare chce cieszyc uszy ..
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
tak wejscia raczej nie..... a podlaczenie jej przez wyjscie optyczne to marnowanie technologi.... to nie DVD !
 

Shagohad

New member
Bez reklam
No tak, tylko zacznijmy od tego, ze kolega nie chcial amplitunera za okolo 2000 :). Polecam mu dobry ampli za cene, za jaka sobie zazyczyl, tyle.
 
Do góry