Ampli + kolumny 2.0

Lemmy

New member
Witam.
Jaki ampli + kolumny 2.0 polecacie w cenie do 3000 pln. Muza/KD 50/50%. Głównie metal i ostrzejszy rock.Mieszkanie w bloku, pokój 4,5 x 5 m.
Pozdrawiam.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Pablo, pozwól wypowiedzieć się autorowi. ;) Jeśli autor umieścił pytanie w dziale Kino domowe, to być może chce zacząć od 2.0 z perspektywą rozbudowy w przyszłości? Stąd moje uściślające pytanie.

ArtS :)
 

Lemmy

New member
ArtS007 napisał:
Pablo, pozwól wypowiedzieć się autorowi. ;) Jeśli autor umieścił pytanie w dziale Kino domowe, to być może chce zacząć od 2.0 z perspektywą rozbudowy w przyszłości? Stąd moje uściślające pytanie.

ArtS :)
Tak jak mówi ArtS, narazie ampli +kolumny 2.0 (do muzy), w dalekiej przyszłości może coś dokupię (narazie w KD podepnę zestaw głośnikowy od Panasa SA - HT870:(, wiem, że to "popierdółki" ale w KD sprawują się nieźle):)
 

Lemmy

New member
Witam ponownie.
Jeszcze jeden problem. Kolumn nie będzie:((komp się spalił i wydatek nowy). Na razie kupię Onkyo 505, i w związku z tym mam pytanie: czy te „popierdółki” od KD Panas SA- HT870, będę mógł na razie wykorzystać do tego ampla. Parametry kolumn:
  • Fronty - impedancja 6 ohm - max. moc wejściowa(IEC) 170W
  • Tyły - impedancja 4 ohm - max. moc wejściowa(IEC) 70W
  • [FONT=&quot]Centralny - impedancja 6 ohm - max. moc wejściowa(IEC) 270W[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
 
Do góry