ampli + głośniki (dla kina)

pardziak

Member
Chcę kupić głośniki do kina domowego i PS3 głównie okazjonalnie muza (jestem mega kinomanem więc wrażenia akustyczne muszą być rewelacyjne niestety nie mogę sobie pozwolić na mega wypas jeżeli chodzi o głośniki :((

amplituner wybrałem w cale nie najgorszy bo onkyo 805 (na ten się zdecydowałem) co się zaś tyczy kolumn to mam problem co wybrać może dacie radę coś polecić jak na razie skupiłem się na :

JBL NORTHRIDGE Silver Pack


Dali Concept S Power

Koda CV-40 F/C/S + SW-5200
Magnat Quantum Set

Jamo C 605 HCS 3 Subwoofer SUB 250


JBL ES Pack

JBL Northridge Movie
Wharfedale Diamond 9.5 Power
Infinity Beta Emotion


czy te zestawy mają prawo ze sobą zagrać i czy będzie to brzmiało dobrze niestety w wawie znam tylko jeden sklep gdzie sa odsłuchy niestety mają mały wybór głośników na stanie głównie JBL i ampli HK

dla ułatwienia środowisko w którym mają stać to pokój 20m2 (niemalże kwadrat z minimalnym odchyłem) zestaw chcę ustawić w prostokącie po przekątnej (tv z kanapą narożną)

z góry dzięki za pomoc


kaska na ampli przeznaczyłem około 3500 a na głośniki nie więcej niż 5000 tak więc proszę o pomoc

ma być mega wyczes tak żeby mi skarpetki pozwijało ;)

pozdr
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Na temat połączenia Onkyo i JBL krąży wiele skrajnie różnych opinii. Jedni są zachwyceni, inni zdegustowani. Ale to oznacza tylko jedno - musisz posłuchać sam zanim kupisz.
 

Mnieteq

New member
Ja osobiscie jestem zachwycony. Sluchalem wielu roznych kombinacji i ten zestaw "gada" dla mnie najlepiej.

Ale oczywiscie przez zakupem sam musisz posluchac.

Jest tyle samo zwolennikow tego zestawu jak i przeciwnikow :)
 

pardziak

Member
to że muszą obsłuchać to wiem ... ale miałem nadzieję że ktoś z was ma podobny zestaw i ma jakieś doświadczenia w tej materii

co do głośników to nie muszą być JBL i kolejność podana przeze mnie jest zupełnie przypadkowa

słyszałem że dali są dobre ... zawsze możecie zaproponować jakąś alternatywę na razie skłaniam się do JBL ES i rozważam międzi dali concpet niestety na ikon mi brakuje

a jak ma się ampli w tym zestawie może radzicie kupić za tę kaskę coś innego
 
Do góry