Ampli do Taga Harmony Platinum v.2 F-120

mors111

Active member
Bez reklam
nie ma się co dziwić , Twój amplituner jako cały pobiera max 240W , co może dać max 2x~80W w stereo na kanał( w kinie pewnie max 5x45-50W ) o średniej dynamice a teraz podłączyłeś 2x170W ( wg testów ) to i kolumny miały z czym pracować

musiał byś szukać amplitunera z wyższej półki z sporym zasilaczem i wyższe modela mają już takie 700W w górę , wtedy masz zapas mocy , ale wzmacniacz z wyższej półki i tag zagra lepiej
 
Ostatnia edycja:

nowiutki20

New member
Może Onkyo RZ900 lub RZ810, ponoć pierwszy bardzo dobry w stereo. Gdzie najlepiej kupić modele zeszłoroczne? Chciałbym wydać coś ok 3-4 tys.
Doczytałem że w tych pieniądzach RZ710 lub RZ800 się kupi.
Mam zestaw 5.1 i nie planuje rozbudowy o więcej głośników to może RZ710 by wystarczył ?
Wolę zostać przy amplitunerze bez przedwzmacniacza, choć ten Vincent gra pięknie.
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
o cenę RZ zapytaj Blackninja - forumowy kolega z najlepszymi cenami

RZ też nigdy nie słuchałem , ale ponoć jest chwalone właśnie za dobre stereo
 

grzesiek1945

New member
Ja mam właśnie RZ800 i gra fajnie w stereo, z tym że ponoć RZ810 jest lekko okrojony i lżejszy od RZ800 a to coś znaczy. Takie info miałem od sprzedawcy ze sklepu HiFi.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

krzysiekkortus

New member
Mam RZ900 połączony z Tagami Harmony 100 V2. Ten ampli przyzwoicie je napędza. Jednak po przełączeniu w biamping zrobiło się jeszcze lepiej. Mój salon to ponad 30m otwartych na kuchnię i klatkę schodową i spokojnie sobie te Tagi radzą. Jedna uwaga 120stki mają wyloty kanałów basowych z tyłu. Trzeba im będzie zapewnić nieco miejsca z tyłu.
 
Do góry