Ampli do KEFow

arczik

New member
jak w temacie. zdecydowalem sie zestaw glosnikow kef kht3005se i szukam ampli do tego. nie ukrywam ze chcialbym onkyo 606 lub 607 ewentualnie 805.
czy ktokolwiek z forumowiczow mial przyjemnosc odlsuchu takich zestawow,mieszkam w uk i nie za bardzo mam mozliwosci posluchania takich wynalazkow (tutejsi sprzedawcy jakos nie sa chetni do pomocy) wiec jestem serdecznie wdzieczny za jakiegolwiek wskazowki.
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
zdecydowanie pojechac i posluchac, nie sluchac innych rad ale miec wlasne zdanie, sa osoby ktore tutaj Ci dobrze doradza, ale sam najpierw sprawdz, ktory dla Ciebie lepiej gra, jak nie uslyszysz roznicy kup tanszy, albo ten ktory Ci sie podoba
 

Mati22

New member
nie zastanawiaj sie tylko onkyo 606 jesli ci budzet pozwoli o jakies 300-500zl to kup nowego 607 - ceny sa 1800-2400zl za onkyo 606 a nowy 607 to wydatek 2300-2900zl
jesli cie ta cena przeraza to zostaje Yamaha z serii 5.. koszt juz od 1500-2200zl- Powiem ci ze duzo sluchalem i jakos/cena to tylko Onkyo lub Yamaha. pozdraiam Reszte zostaw sobie w SPOKOJU
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
onkyo 805 kupisz w UK za 440 £- poserwisowe z 2letnia gwarancja (najprawdopodobniej sa to modele powystawowe po przegladzie ) , jak napewno wiesz na sprzet ze sklepu jest 1 rok gwarancji...;)- ot ciekawostka
 

arczik

New member
mat74 napisał:
onkyo 805 kupisz w UK za 440 £- poserwisowe z 2letnia gwarancja (najprawdopodobniej sa to modele powystawowe po przegladzie ) , jak napewno wiesz na sprzet ze sklepu jest 1 rok gwarancji...;)- ot ciekawostka
tak,wiem o tym dlatego biore go pod uwage ale nie za bardzo kojarze jak narazie klasy sprzetu, biorac pod uwage 607 a 805 jest jakas znaczna roznica czy tylko kosmetyczna na korzysc 805~?
ps-moj budzet to jakies 800£ na ampli.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
chyba wyjdzie lepiej jesli pozostaniesz przy onkyo 80x ,a ta roznice dolozysz do kef kht5005 ;)
 

arczik

New member
mat74 napisał:
chyba wyjdzie lepiej jesli pozostaniesz przy onkyo 80x ,a ta roznice dolozysz do kef kht5005 ;)
wyczytalem na pewnej stronie ze mozna ten zestaw podlaczyc bezprzewodowo co by mi strasznie pasowalo....ale jak z utrata jakosci? cos takiego ma najmniejszy sens?
 
Do góry