amp+ps3+samsung hd

jag

New member
witam
mam do was prosbe ,poradzcie mi jaki amp kupic zeby dobrze wspolgral z ps3,jade do hong kongu w przyszla srode i mam tam zamiar kupic ps3 plus amp a w domu dobrac glosniki,chcialbym ps3 uzywac rowniez do ogladania dvd
dzieki
 

Pawel_23

New member
Witam

Też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem wiec dołączam się do pytania.

Ja brałem pod uwagę Aplituner H/K 645 oraz głośniki JBL Balboa, tylko nie wiem czy nie będą za głośne do pokoju w bloku o powierzchni 20 m2??
 

jag

New member
jak bedzie glosno to sciszysz;) jaka jest roznica pomiedzy hdmi a 1.3a hdmi?czy ktos nam dobierze jakis zestawik?
 

jag

New member
wiesz ,caly czas nie bedziesz sluchal na caly power,wiec mysle jak kaska jest to czemu nie, bo fakt tanie nie sa!a napszyklad Pioneer VSX-917 ??podobne paraetry a cena 3 razy nizsza??co ty na to??
 

Pawel_23

New member
Czy podobne parametry to bym polemizował, ale wolał bym jednak kupić tańszego Harmana.

Poczekajmy aż wypowie się ktoś kto się w tym lepiej orientuje.
 

jag

New member
fakt zart,ale npPanasonic SA-XR700 ten jest ok,jak myslisz potrzebny bedzie z hdmi czy bez jest ok do ps3??
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Pawel_23 napisał:
Ja brałem pod uwagę Aplituner H/K 645 oraz głośniki JBL Balboa, tylko nie wiem czy nie będą za głośne do pokoju w bloku o powierzchni 20 m2??
Do tego pokoju nie, ale to nie jest zestaw do 645 ! Do tych głośników wystarczy 245 - nie usłyszysz różnicy. Jeżeli chcesz kupić 645, wtedy co najmniej Northridge a leszcze lepiej Studio L.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
Dlatego kupiłeś PS2? :-D

Dlatego oddalem sprzedawcy moje "kino domowe" sony zanim jeszcze dobrze sie u mnie zadomowilo ;) a z braku funduszy musialem zrezygnowac z kina od Ciebie Onkyo, ale jeszcze troche pozbieram i sie dogadamy. Sorry za tamto ;)\

A co do ps2 to nie narzekam, na moje 14" w starym telewizorze sony tez nie narzekalem. Mam teraz TV Sony, bo wygralem hehe i aktualnie sie sprzedaje. Samsung jakos bardziej przypadl mi do gustu.

A kamere Sony miałem, padła, a ze przywieziona ze stanów czekanie pół roku na gwarancje. Miałem diskmena, tnie plyty nawet oryginały swie(r)zo kupione. I ogolnie podsumowujac nie przypadaja mi do gustu nowe wynalazki Soniaka. Mam nadzieje ze PS3 bedzie dobre ;) Byłem kiedys na odsłuchu jeszcze jednego kina Sony jakos za 2500zl i Onkyo 304 gra lepiej a cena z kolumnami m-audio 1500zl. Poprostu firma sie psuje, nie wiem jaki jest tego powód, ale z roku na rok sprzęt maja coraz gorszy. Podąża za nowymi tredami, ma duzo opcji a bajerów, ale sie psuje itp. Pozdrawiam
 
Do góry