Amoi LC37AF1E 1920x1080, rewelacja odziwo

szymonunion

New member
Witam,

tez mnie zaciekawilo. Pytanie tylko: niby juz mialem brac Panasonica 32-LX500, ale tutaj za troche wiecej (EUR 1800) mozna miec 37", 1080p i 2 tunery... Pytanie tylko czy ktos (najlepiej Avans) moze to sciagnac...


Pozdrawiam,

--
SzYmOn
 

krytyk

New member
jesli chodzi o Amoi, wylacznosc na europe ma jedna firma poki co

edit: i jeszcze jedna uwagi odnosnie cen,
nalezy pamietac ze sklepy PL kupujace towar w NRD, te w porzadku z fiskusem, na dzien dobry maja wyzsza cene od cen w euro, napewno o vat, ktory u nas jest o 6 punktow wyzszy


ar2: jest taka funkcja edytuj...
 

Lupus

New member
propozycja : wzór testu LCD

Ze specyfikacji wynika ze 37" ma rozdzielczość 1920 x 1080 a model 40" ma 1366 x 768. Jestem ciekaw dlaczego.
 

tuptus55

New member
Bo w 37" jest matryca AU Optronics model T370HW01 o rozdzielczości właśnie 1920x1080 (taka sama jak w Benq DV3750), a model 40" ma inną matrycę. Nie sprawdzałem jaką, w każdym razie AU Optronics nie produkuje 40" matryc.
Poszperałem trochę w sieci i model LC37 jest dwóch wersjach AF1E i A1E. Nie mogę się doszukać czym się różnią?
Nie do końca też jest jasne czy obsługuje wyświetlanie 1080p. Bo w jednej instrukcji (ściągniętej ze strony producenta) do modelu Amoi LC37AF1E jest napisane, że obsługuje, a w drugiej (ze strony europejskiego dystrybutora) już nie ma tego trybu i kończy się na 1080i.
Kto wie jak to jest?
Wersje na Europę są też robione z 3 systemowym tunerem (PAL, SECAM, NTSC) i z 2 systemowym (PAL, SECAM).
 

tuptus55

New member
Krytyk co do oznaczeń zgoda ale wersje na Europę robione są jedna z 3 systemowym tunerem. Być może europejski dystrybutor importuje 2 systemowe. Zaraz poszukam ulotek.
Powiedz jeszcze jakie oznaczenie powinien mieć Amoi aby był w kolorze czarnym?
 
Do góry