Amoi LC37AF1E 1920x1080, rewelacja odziwo

krytyk

New member
Re: komponent

mialem przyjemnosc pobawic sie wczoraj takim oto wynalazkiem made in korea, ktory nizle sie sprzedaje u naszych zachodnich sasiadow
sądzilem ze to kolejny noname, na miare tej nazwy, otoz bardzo zaskoczyl mnie ten twor:
zabawka obsluguje 1920x1080, ma wbudowane 2 tunery analogi, wszystkie mozliwe sloty do kart pamieci....
przede wszytskim jest bardzo szybki, bardzo szybko odczytuje pliczki np z jpg z kart, zarabiscie czyta dane z "pendrajwa"...
obraz zyleta, a jak zapodalem Underworld w HD z Kissa 600 po hdmi, to usiadlem,
oczywiscie to nie jest wyznacznikiem jakosci wyswietlanego obrazu, bo na co dzien raczej nie mamy HD, ale obraz kabla naprawde b.dobry, w porownaniu z Samsungiem 40M51, jest zdecydowanie wyrazniejszy, bardzo dobrze radzi sobie z czarnym, ostrosc itd,
jestem zaskoczony, ale to gra naprawde lepiej od samsunga !
 

krytyk

New member
Kissa 600 kupilem za 1390 w digitalo.pl
mieli podobno kilka sztuk, no i jeden trafilem w grudniu

no coz duzo by pisac i mowic na temat zalet tego towaru, dziala rewelacyjnie, płytki w wmv łyka bez problemu, zadnych stopów, zawieszek, nic, a uzywam laptopa FSC z niezlym prockiem i karta i do tej pory puszczalem z niego HD,ale niestety to byly tylko proby, laptop nie radzi sobie z tym plikiem,
w kiss wszystko 100%, nie wspomne o zabawie online np po wlanie z innymi urzadzeniami, mialem okazje porownac z nowym recorderem Kissa VR558, roznica tylko w HDD oraz ze 600tka czyta HD, to juz nie odtwarzacz tylko zdecydowanie cos wiecej,
wg aktulanie nr 1 jesli chodzi o DVD
 

krytyk

New member
zapomnialem dodac, ze ów shop ma miec nastepne 600tki od 9.02,
nie wiem ile ich mieli, ale mi sie udalo bo przez znajomosc kolegi, ktory zna kogos tam,
ale warto naprawde wydac te niecale 1,4k zl
 

Jussi

New member
Bez reklam
Tylko nie napisales jeszcze gdzie i za ile zakupiles ten telewizorek.. a to bylo przeciez pointa tego topica :) W tym digitalo? Niestety ich strona nie dziala :-x
 

krytyk

New member
LCD z HDMI a DVD recordable

no nie zupelnie,
szukalem wszedzie cos 1920x1080, bralem pod uwage Benq, nwet go ogladelem, ale z tą ceną to trochę jest nie tak jak pisza, zdecydowana większość sklepów np w nrd, która go niby ma w ofercie, podaje cene na poziomie nawet poniezej 1300 euro, jest to bzdura, nigdy nikt nie kupi tego towaru za taka cene, po pierwsze sa to przede wszytskim trik polegajacy na marketingu, czyli przuciagaiu potencjalnych klientow na swoja witryne, po drugie czas oczekiwania jest w nieskonczonosc w tej cenie, po trzecie co trzeba bardzo uwaznie czytac oferty, w wiekszosc brak jest bocznych glosnikow, standu i tunera tv, dla niktorych to moze nie miec znaczenia, ale sadze z ezdecydowana wiekszosc klintow woli mnie wszytsko na pokladzie, jak to wszytsko dodamy to robi sie cena na poziomie 1800 euro, i to jest ta wlasciwa !
przerobilem to bardzo dobrze, takze uwazajcie z zakupem Benq 37", do towaru nie mozna miec zastrzezen, ale to ofert jego sprzedazy zdecydowanie !
model benq 32" z parametrami jak 100 innych modeli, bez zadnych rewelacji, kosztuje okolo 1000-1100 euro. Czy sadzicie ze nowy model z panelem 37", jeden z nielicznych 1920x1080 sprzeda za niewiele wyzsza cene? Kiedy konkurencyjne produkty sa na poziomie 1800-2000 euro? np Amoi, ACER?
nie wierze, przekonalem sie na wlasnym organizmie,
nie wierzcie w oferty na poziomie 5-6 tys pln, to fikcja !!!
 

krytyk

New member
Instrukcja PL do Pioneer VSX AX4AVi

niestety nie, ale parametrami imponuje, moze warto zapytac sklpe o niego, czy maja, itd
 

tuptus55

New member
porownalem Samsunga HT-TP 75 i HT-P1200

Krytyk swoimi opiniami zachęciłeś mnie do tego Amoi. W opisach do tego TV piszą, że potrafi przyjąć i wyświetlić 1080p czy to prawda?
Bo to by mnie ostatecznie do niego przekonało. Ma lepszy design od BenQ i jest czarny. Pasował by mi do reszty sprzętu. Dwa tunery, HDMI.
 

krytyk

New member
mam w kolekcji kilkanascie plytek kupionych online w usa, 1080, 720 w wmv, Kiss 600tka łyka je bez problemów, a Amoi wyswietla je bez problemow, rowniez 1080, obraz zyleta, mialem bardzo sceptyczne podejscie do tego produktu, ta nazwa jakos mnie odrzucala, ale jak nie patrzesz na logo wszystko jest nad wyraz OK,
a design bardzo udany, przed matryca tez szyba ala Philips 9830
podaj maila podrzuce ci kilka fotek real
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Re: LCD z HDMI a DVD recordable

No widzisz, po sygnale HD to jeszcze nie widziałem, żeby jakiś odbiornik źle odbierał, interesuje mnie jak odbiera np dvd czy jakąś cyfrę.
 

krytyk

New member
kabel Aster + DVB-C, wprowadzony z przełacznicy światłowodowej wiszącej przy drzwiach wejściowych, takze sygnał mam wyjatkowo dobry jak na astera
 

Lupus

New member
Zaciekawił mnie ten Acer LCD TV 37" AT3705. W digitalo kosztuje 9999zł, ale szukając w necie info na temat tego tv, okazało się że jest on dostępny we większości sklepów komputerowych, i kosztuje 2000 zł. mniej niż w digitalo !
 

krytyk

New member
trzeba sprawdzic co w ramach tej ceny jest, bo np rozbieżnosc cenowy np w przypadku Benka 37" jest ogromna, od 1,3k euro do 1,8, okazuje sie ze pelny zestaw kosztuje te 1,8,
moze w przypadku acera jest podobnie, rozne sa chwyty na pozyskanie klienta
 
Do góry