Amoi LC32AF1E

mar-jolka

New member
Szukalam telewizora LCD. Rozmawialam w kilku sklepach internetowych ze sprzedawcami opisujac swoje oczekiwania. Jeden ze sprzedawcow bardzo zachwala mi telewizor Amoi LC32AF1E,. Czy ktos moze mi powiedziec czy taki telewizor to dobry wybor? Firma dla mnie nie znana.... Czy ktos moze mi cos napisac o tej firmie? Jak jest z realizacja gwarancji w takiej firmie- moze ktos wie? Sprzedawca zapewnial ze serwisem gwarancyjnym zajmuje sie sklep ( to sklep internetowy w Piaskach pod Warszawa) Ale pozniej- kto realizuje naprawy? Bede wdzieczna za kazde informacjie na ten temat. Prosze takze Kiki o wypowiedz w tym temacie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Nie znam modelu - wiec nie wypowiadam się.
Co do gwarancji to - też nie wiem .

Nie wiem też jakie masz oczekiwania ?
w jakiej klasie cenowej?
Co będziesz podłączac?
Jakie nasłonecznienie pokoju ?
Jaki miałaś do tej pory telewizor?
pozdrawiam
 

mar-jolka

New member
telewizor do tej pory to mialam kineskopowy. Stary i malutki. A do czego ma sluzyc nowy?glownie do odbioru
filmow z plyt. Palnuje wiec kupno jakiegos DIVIXa Chcialabym, aby obraz byl
dobrej jakosci. Na tym telewizorze takze planuje ogladac TV oraz
zdjecia z aparatu cyfrowego (JPG) oraz filmy z kamery amatorskiej
cyfrowej Antene do telewizora mam na razie na
balkonie i nie jest to antena satelitarna ( zwykla) ( czy wogole
na takiej antenie mozna ogladac LCD i czy to ma sens?)Lecz
planowany jest tez zakup anteny satelitarnej i jakiegos dekodera Cyfry plus lub Cyfrowy Polsat- jeszcze nie wiem co Warunki pokoju
w ktorym ma byc uzytkowany telewizor- pokoj polnocny- nie ma w
nim slonca, telewizor bedzie ogladany z odleglosci okolo 3-4
metry. Bedzie umieszczony na wysokosci okolo 120cm. Troche sie
tam kurzy wiecej niz w pozostalej czesci mieszkania gdyz nad tym
miejscem sa schody- jesli to wazna informacja. Telewizor nie
bedzie ogladany w gronie wiekszym niz 4 osoby- najczesciej 2. Podaje jego wyposazenie:Amoi Advent LC32AF1E 2xTuner TV, USB, CARD SLOT 4990,00zł






--------------------------------------------------------------------------------
LCD TV 32" TFT-LCD 16:9 HD Ready (instrukcja PL)
--------------------------------------------------------------------------------
Rozdzielczość 1366 x 768, Kontrast 800:1, Jasność 550 cd/m2, 170° (H) / 170° (V), 8 ms
--------------------------------------------------------------------------------
HD Ready, pełna obluga rozdzielczosćci HDTV do 1080p /1080i
--------------------------------------------------------------------------------
TV Function PAL/SECAM BG/DK/I/L/L´
--------------------------------------------------------------------------------
3D Digital filter
--------------------------------------------------------------------------------
3:2 Pull Down Compensation
--------------------------------------------------------------------------------
2 x Tuner TV
--------------------------------------------------------------------------------
PIP, PBP, POP3, POP12 (kadrowanie)
--------------------------------------------------------------------------------
Audio Speaker: 2 x 3\", 2 x 1 \" Stereo System: Dual Sound/NICAM
--------------------------------------------------------------------------------
Audio Output 15 W x 2, Sound Equalizer, Sound Effect: BBE
--------------------------------------------------------------------------------
USB, Compact Flash, SD-Karte
--------------------------------------------------------------------------------
Videotext 1000 Stron Sleeptimer/Alarm
--------------------------------------------------------------------------------
1 x HDMI z HDCP, 1 x S-Video Input, 3 x SCART, 1 x Component Video Input, 1 x VGA Input, 2 x Composite Input, 1 x optic Digital Audio Output ( HDMI), 3 x Audio L/R Input, 1 x Analog Audio Out, 1 x Analog RF Input,
--------------------------------------------------------------------------------
~100-240 V, 250 W
--------------------------------------------------------------------------------
Gwarancja 24
 

jarwisz

New member
Bez reklam
parametry ogólnie są OK
a i sama marka podobno OK
problemy mogą być dopiero z serwisem - jeszcze w PL nie ma Serwisu firmowego i trzeba go naprawiać w Niemczech
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
parametry takie sobie.
Jak na 32" pobór mocy jest bardzo duży
Kąty boczne - słabiutkie
Kontrast - słaby / stary/
Ilość wejść - świadczy że to model z niższej półki
I tak sugeruje sprawdzić. Dziś koledzy sprawdzali w sklepach w Gańsku i stwierdzili że gorzej grała tylko plazma Thomsona.
pozdrawiam
 
Do góry