Ambilight

kimius

New member
Czesc.
Nie wiedziałem gdzie zamiescic ten temat, wiec zamieszczam tu. Mam nadzieje ze prawidlowo. Ale do rzeczy:
czy ten ambilight philipsa w zaciszu domowym faktycznie zwieksza wrazenia w czasie ogladania czy to tylko taki pic na wode. Zastanawiam sie nad philipsem 37pfl9732, tylko troche cena dla mnie za wysoka. Warto miec ten ambilight czy nie?? Dzieki z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

jery--

New member
Bez reklam
Witam.

Ja mam Phila z ambiligthem i tak się przyzwyczaiłem że jak bym zmieniał TV to w grę wchodziłby tylko kolejny Philips. Ale to jest bardzo indywidualna kwestia.
Najlepiej jakbyś mógł sprawdzić doświadczalnie jaki wpływ ten gadżet ma na odbiór obrazu przez Ciebie.
 
Swoją drogą, można też taki domowy ambilight zrobić samemu, wymaga to troche poszukania i roboty, ale da się. Ja zamierzam w przyszły weekend montować takie podświetlenie z tyłu TV. Podobno właśnie rewelacyjny efekt.
Pozdrawiam
 

jery--

New member
Bez reklam
Są na tym forum opisy jak to zrobić. Ale do oryginalnego ambilightu Philipsa dużo tym próbom brakuje:rolleyes:.
 

Waldi67

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeżeli możesz dołożyć pieniądze do Philipsa z ambilightem, to nie powinieneś zastanawiać się nad tym, ponieważ te "światełka" rzeczywiście poprawiają doznania z oglądania na tym sprzęcie, choć zgadzam się z tym, iż są to doznania subiektywne, każdy sam powinien to sprawdzić, ale ja mając podobnego philipka - jestem z nich co najmniej zadowolony, nie wyobrażam sobie oglądania tv, szczególnie wieczorami, bez tego "dodatku"!
 

jery--

New member
Bez reklam
Tak, można włączać i wyłączać z pilota (również kiedy TV jest wyłączony:mrgreen:).
Jest też pare trybów ustawień (spokojny, film, kolor itp).
 
Do góry