Amazon Prime Video

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Myślę, że przyda się taki wątek ogólny.

Założyłem dzisiaj nowe konto na Amazonie pod kątem Video Prime i jestem rozczarowany. Może nie tyle zawartością dla nas dostępną, ale brakiem możliwości oglądania tego, co chcę na tv. Komputer i tablet z Androidem OK, ale mój dwuletni Samsung H6410 nie ma w Smart TV aplikacji Amazon Video. Poszedłem więc po rozum do głowy i zresetowałem Smart TV zmieniając kraj na USA.

Teraz appkę mam, mogę się zalogować, ale: 1. Nie przenosi watchlisty, którą stworzyłem na koncie z komputera; 2. nie mogą oglądać połowy lub więcej rzeczy, które mam dostępne z komputera - dostaję komunikat, że nie są dostępne w mojej lokalizacji. 3. W aplikacji ze Smart TV nie ma żadnych ustawień konta. Zmieniałem kraje na Kanadę, Anglię etc., ale bez skutku. Oczywiście za opłatą mogę oglądać wszystko... :( Napisałem do obsługi Amazona, zobaczymy, co odpowiedzą.

Pewną ciekawostką jest, że na lokalizacji Smart TV USA mam dostęp do materiałów, do których nie mam dostępu z konta komputerowego. Np. zacząłem oglądać serial "Goliath"... :) Muszę sprawdzić, co jeszcze jest tak dostępne, może w tej wersji interes jest bardziej opłacalny?

Być może jakiś VPN rozwiązałby problem, ale to kolejne złotówki i interes przestaje się opłacać.

Reasumując: Amazon, podobnie jak na początku Netflix, wykonał falstart.
 

RAF1977

Banned
OOo, to wystartował w Polsce. Fajne.
No to jest normalne, że mają różną ofertę, na różne kraje.
Ja w UK mam Goliata ale zapewne, nie mam pewnych pozycji, które Ty będziesz miał.
 
Do góry