Amazon ogłasza wprowadzenie serialu telewizyjnego "Władca Pierścieni".

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Amazon ogłasza wprowadzenie serialu telewizyjnego "Władca Pierścieni".

m-lordoftherings.jpg

Amazon dostosuje dzieło J.R.R. Tolkiena "Władca Pierścieni" dla telewizji z wielosezonowym zaangażowaniem. Fabuła poprzedzi "Drużyna Pierścienia" i będzie dostępna wyłącznie w Prime Video.

Lord of the Rings
Program telewizyjny zostanie wyprodukowany przez Amazon Studios we współpracy z Tolkien Estate, HarperCollins i New Line Cinema, które pomogły przenieść filmową trylogię na duży ekran.

- "Władca Pierścieni to zjawisko kulturowe, które poruszyło wyobraźnię pokoleń fanów poprzez literaturę i duży ekran" - mówi Sharon Tal Yguado, szef serii skryptów w Amazon Studios. "Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Tolkien Estate and Trust, HarperCollins i New Line nad tą ekscytującą współpracą dla telewizji i cieszymy się, że możemy zabrać fanów The Lord of the Rings podczas nowej epickiej podróży Middle Earth.”

Adaptacja telewizyjna będzie "odkrywać nowe historie poprzedzające J.R.R. Tolkien's The Fellowship of the Ring ", powiedziała firma. Amazon podpisał "wieloletnie zobowiązanie do produkcji". Umowa obejmuje również potencjalne serie spin-off.
lordoftherings-2.jpg

Władca Pierścieni
- "Cieszymy się, że Amazon, który angażuje się w literaturę, jest domem pierwszego w historii wielosezonowego serialu telewizyjnego" Władca pierścieni "- powiedział Matt Galsor, przedstawiciel Tolkien Estate and Trust i HarperCollins . "Sharon i zespół w Amazon Studios mają wyjątkowe pomysły, które wprowadzą na ekran wcześniej nieodkryte historie oparte na J.R.R. - oryginalne pisma Tolkiena. "
Uważa się, że prawa są wyceniane w zakresie 200-250 milionów dolarów.

Program telewizyjny "Władca pierścieni" będzie dostępny na całym świecie wyłącznie w Amazon Prime Video.
Data premiery nie została ogłoszona.
Flatpanelshd
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Mam nadzieję że będzie warto wykupić...no i co z obsadą...Sarumana już Krzychu nie zagra
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
nie tylko Ty masz taką nadzieję Kolego - wielu tutaj lubi film LOTR ... więc i oby serial się udał..
 

vectra1

Member
Bez reklam
Chcą mieć alternatywę dla serii GOT która na brak oglądalności nie narzeka.
Oryginalne trzy filmy to już klasyka i boję się, żeby tego nie zepsuli bo poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko i każdy z automatu będzie porównywał serial do filmu.
Panuje jakaś niewyjaśniona moda na nowe bardzo nieudane adaptacje starych produkcji, nie wiem czy reżyserzy nie mają już pomysłów
Jako wielki fan serii jak zobaczyłem trailer Mrocznej Wieży Kinga to zrobiło mi się słabo, nie wiem czy dało się to zepsuć bardziej.
 
R

Repugnant.

Guest
vectra1 nie tylko tobie zrobilo sie slabo:)a co do wladcy kurcze oby serial tak samo zapieral dech w piersiach jak filmy no i moze bedzie to pierwszy serial jaki bede ogladal:)
 
Do góry