amazon.co.uk filmy

fejk

New member
Witam,
Zamawiał ktoś może filmy na blu-ray z brytyjskiego amazona ? Cena niektórych filmów wydaję się wręcz śmieszna.
Apocalypto 6.99 Funta = 31zł~~
American Gangster 7.99 = 36zł~~
Cała trylogia Matrixa 16.49 = 75zł~~
Ocean's Trilogy 14.99 = 67zł~~

Nie mogę dodać bezpośrednich linków bo mam za mało postów w tym dziale ;).
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Za CD płaciłem funciaka od sztuki.


@mat74: Ceny w Polsce nie są śmieszne. Są tragiczne... Życie we Wrocławiu kosztuje (poza wynajmem mieszkania) praktycznie tyle co w Monachium (podobno najdroższe miasto w Dojczlandzie), tylko zarobki inne (a, tam sprzęt elektroniczny jest jakieś 20% tańszy)...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fejk

New member
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. W takim razie trzeba wybrać filmy i zamówić :D. Na szczęścię mam ciotke w Anglii, która zamówi filmy do siebie a potem je wyśle do mnie ;). Na tym dvd.co.uk średnio się chyba opłaca zamawiać, tytuły mają znacznie droższe od tych z amazona.
 

tomalo

New member
???

ale do amazon amusisz doliczyć vat + package&shipping

do dvd.co.uk tylko 1 funciaka od płyty za wysyłkę...

nie wiem jak to liczysz, ale mnie wychodzi taniej z dvd.co.uk... (pewnie, że bywają tytuły tańsze na amazonie, ale w przeważającej większości z dvd.co.uk jest taniej...). Licz na amazonie końcową cene na checkoucie...z vatem, pakowaniem i wysyłką... tyle ile Ci ściągnie z karty
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. W takim razie trzeba wybrać filmy i zamówić :D. Na szczęścię mam ciotke w Anglii, która zamówi filmy do siebie a potem je wyśle do mnie ;). Na tym dvd.co.uk średnio się chyba opłaca zamawiać, tytuły mają znacznie droższe od tych z amazona.

pomysl nieszczegolny..... no chyba ,ze kupisz z 10 sztuk jednorazowo i wysla ci z angli paczka z potwierdzeniem odbioru , koszt 3,5£ za "podpis" + oplata za wage przesylki.jesli wysyla bezposrednio amazon to on niejako odpowiada za dostawe przesylki- a na poczcie caly czas lubi cos sie czasem "zagubic"....
musisz to sobie przekalkulowac , fakt- na terenie UK przesylka z amazon bedzie gratis no i bez zadnych doplat VAT.
 

vandel

New member
nie kombinuj z ciotka 4,5 zł za przesyłkę to taniej z niż w Polsce. zmień walutę z euro na funty prawy górny róg. pozdro
 

seba672

New member
przesylki

przeciez w Anglii jest cala masa firm z PL ktore woza paczki za grosze

np 10kg za 10 funtow a jak to dvd to pewno mozna sie jeszcze dogadac

linkow w google cala masa
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
archeo ?!
10 kg plyt to troche sie tego uzbiera....

btw. daj mi linka do tej firmy ,ktora za 10 £ przewiezie mi paczke z UK do Polski - w usludze "door to door" oczywiscie. bardzo chetnie skorzystam z ich uslug.
 

vasyndrom

New member
???

ale do amazon amusisz doliczyć vat + package&shipping

do dvd.co.uk tylko 1 funciaka od płyty za wysyłkę...

nie wiem jak to liczysz, ale mnie wychodzi taniej z dvd.co.uk... (pewnie, że bywają tytuły tańsze na amazonie, ale w przeważającej większości z dvd.co.uk jest taniej...). Licz na amazonie końcową cene na checkoucie...z vatem, pakowaniem i wysyłką... tyle ile Ci ściągnie z karty

sorki ale tak patrze na moje zamowienia z amazona i nigdzie nie widze by doliczali vat, jedynie postage & packing skad wy ludzie bierzecie te informacje?

Np.

Untitled-1.png
 

dread

New member
Bez reklam
Zaraz przed zatwierdzeniem zamówienia - kliknij na "see details".
Jak wysyłka do Polski to oczywiście doliczają różnice w vacie.

Band of Brothers w tej chwili cena Ł15.99. Z pełnym VATem - Ł16.60. Po doliczeniu kosztów wysyłki - Ł20.97.



Właśnie przez te spore koszty wysyłki do Polski + VAT amazon jest jednym z droższych sklepów w UK jeśli chodzi o BD.
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
no chyba ze tak .... zamawiam w uk wiec tych doliczek vatu nie widze place za plyte to co widac na ich stronie + przesylka jesli nie chce czekac 5 dni na nowy film
 

gomes

New member
Jak masz kogos w UK kto moglby ci przyslac filmy to przyjzyj sie ofercie BlockBuster, to siec wypozyczalni w ktorej mozna kupic filmy uzywane (preowned) w wiekszosci przypadkow sa to niechciane prezenty albo filmy ogladane raz lub wcale. Mieszkam tutaj i nie widzialem jeszcze tytulu drozszego niz 6-7 funtow, ostatnio w Morrisons pojawiaja sie bardzo tanie BD (nowe) dzisiaj kupilem Highlander, Martyrs i Down of the dead po 5 funtow, w BlockBuster jest okolo 20 tytulow (nowe zafoliowane) po 6 funtow, najdrozszy sklep to HMV, ale tam maja setki pozycji. ToyStory 3 mozesz kupic w Blockbuster od dzis za 14,99. Nie wiem ile w Polsce kosztuje Palnet Earth (wersja 6 plyt 1080p nie 1080i) ale w tutejszym Tesco wyrwalem za 17 funtow.
Gomes
 
Do góry