Altus 110 (2004 rok) ile warte?

paco128

New member
Witam. Szukałem już trochę ale nic konkretnego nie znalazłem. Napaliłem się na kolumny altus 110. Sprzedający na allegro chce za nie 450zł (razem z przesyłką). Nie jestem pewien czy sprzedający trochę nie przesadził z ceną...

Mówi, że "2 głośniki niskotonowe zostały wymienione na mocniejsze 25/80, zakupione jako regenerowane na allegro, od profesjonalnej firmy zajmującej się naprawą głośników SALTO-WROCŁAW" (miał ktoś styczność z tą firmą?).

Podałbym link do samej aukcji, ale brakuje mi jakichś punktów...

Może zacznę od początku, żeby moja wypowiedź miała ręce i nogi. Mam na wydanie około 800zł na sprzęt. Chcę amplituner z wejściem 5.1 i do tego na początek jakieś dwie kolumny podłogowe. Myślałem właśnie nad tymi altusami, ale jeśli nie one to co?. Mógłby mi ktoś doradzić co mam zrobić? Pozdrawiam
 

paco128

New member
No nie do końca... E60 kosztują 1000zł za parę. Ja mam 800 i za tą kasę chcę jeszcze amplituner...


Znalazłem takie coś: 754758034 - i mam zamiar wziąć w aukcji.

754758034 - numer oferty. Wprowadź go do wyszukiwarki na allegro, a od razu wyświetli się cała aukcja. I do tego Onkyo HT-R518 (chciałbym :) ) Ale najpierw kolumny.
 
Do góry