alternatywa do samsung ue46es7000

dobosh

New member
Witam,
wybieram większy telewizor, do tej pory jadę na samsung ue32R81 bez żadnych jak na razie awarii, Już prawie się zdecydowałem na ue46es7000, ale postanowiłem zapytać czy w tych pieniążkach -4690 a najchętniej trochę taniej nie można by wyszukać sprzętu o podobnych parametrach. Dla uszczegółowienia tematu parametry wymagane:
1. Odległość od ekranu: 3-4 m
2. Jak słońce świeci w pokoju: z lewej
3. Jak duży jest pokój: 6 x 7 m
4. Preferowana technologia: do tej pory LED ale nie fanatycznie
5. Jaki masz obecnie telewizor: samsung ue32R81
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: głównie filmy, dzieciaki dużo bajek w dzień
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: ja wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: ze światłem (ambilight byłby super lecz cena to kosmos)
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: wyraźny i naturalny
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez różnicy
11. Preferowana wielkość telewizora: 46-50"
12. Preferowana marka: brak
13. Czego nie lubisz w telewizorach: słabej ostrości, słabego skalowania sd, ziarnistości, buczenia
14. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70 do tv, 20 DVD, 10 komputer (HDMI)
15. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: najczęście lekko z boku
16. Czy ważne jest wifi: niekoniecznie, telewizor jest koło rutera może być po kablu
17. Czy będziesz korzystać z widgetów: tak
18. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: tak
19. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: czasami
20. Ma mieć 3D: tak
21. Ma mieć slot na karty SD: tak
22. Ma mieć tuner DVB-S: niekoniecznie
23. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi: N, komputer, DVD, niedługo konsola - jeszcze nie wiem jaka
24. Jaki masz sygnał: N, naziemny
25. Ile programów HD: pełny pakiet
26. Ma stać czy wisieć: stać
27. Rozdzielczość: Full HD
28. Dvb-t: opcjonalnie
29. Na czym najbardziej Ci zależy: świetny wyrazisty bez smug obraz
30. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4
31. Budżet: max to cena samsuga ue46es7000 czyli na chwilę obecną 4700

Pozdrawiam Tomek
 

Dżyngis-chan

New member
Proponuję ci samsunga ps43e450, jest to plazmowy telewizor i będziesz miał lepszy obraz niż na LED. Jest on HD Ready co jest znacznie lepsze od Full hd, potwierdza to wiele osób uzyskując lepszy obraz.
Ten telewizor jest lepszym wyborem i tańszym, przy okazji oszczędzając pieniądze.
 

Dżyngis-chan

New member
Wiekszy widziałem 50 calowy, chyba nawet było w nim to wszystko co ja mam.
Jest w nim odświeżanie obrazu 600 herców, w ledach bardzo rzadko spotykane, obraz naprawde bardzo dobry.
Mieliśmy kupować wiekszy, ale to pewnie wiazało by się z wiekszymi rachunkami.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam,
wybieram większy telewizor, do tej pory jadę na samsung ue32R81 bez żadnych jak na razie awarii, Już prawie się zdecydowałem na ue46es7000, ale postanowiłem zapytać czy w tych pieniążkach -4690 a najchętniej trochę taniej nie można by wyszukać sprzętu o podobnych parametrach. Dla uszczegółowienia tematu parametry wymagane:
1. Odległość od ekranu: 3-4 m
2. Jak słońce świeci w pokoju: z lewej
3. Jak duży jest pokój: 6 x 7 m
4. Preferowana technologia: do tej pory LED ale nie fanatycznie
5. Jaki masz obecnie telewizor: samsung ue32R81
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: głównie filmy, dzieciaki dużo bajek w dzień
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: ja wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: ze światłem (ambilight byłby super lecz cena to kosmos)
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: wyraźny i naturalny
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez różnicy
11. Preferowana wielkość telewizora: 46-50"
12. Preferowana marka: brak
13. Czego nie lubisz w telewizorach: słabej ostrości, słabego skalowania sd, ziarnistości, buczenia
14. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70 do tv, 20 DVD, 10 komputer (HDMI)
15. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: najczęście lekko z boku
16. Czy ważne jest wifi: niekoniecznie, telewizor jest koło rutera może być po kablu
17. Czy będziesz korzystać z widgetów: tak
18. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: tak
19. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: czasami
20. Ma mieć 3D: tak
21. Ma mieć slot na karty SD: tak
22. Ma mieć tuner DVB-S: niekoniecznie
23. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi: N, komputer, DVD, niedługo konsola - jeszcze nie wiem jaka
24. Jaki masz sygnał: N, naziemny
25. Ile programów HD: pełny pakiet
26. Ma stać czy wisieć: stać
27. Rozdzielczość: Full HD
28. Dvb-t: opcjonalnie
29. Na czym najbardziej Ci zależy: świetny wyrazisty bez smug obraz
30. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4
31. Budżet: max to cena samsuga ue46es7000 czyli na chwilę obecną 4700

Pozdrawiam Tomek
Taki salon ???? to człowieku zbieraj do 12 tyś i plazmę Panasonica TX-P65VT50 lub TX-P65ST50 za 7800 zł.Na 46 cali szkoda oczu i to na takim pokoju co jest moim marzeniem.:blagam:
 
Do góry