alternatywa dla ue40h6400 do 3000PLN

Sawar_pl

New member
Witam, nie ukrywam jest to mój pierwszy post i być może po zakupie na długo ostatni.
Poprzedni telewizor kupowałem na podstawie porad znalezionych tutaj ze 2 lata temu i jestem szczęśliwy.

Dzisiaj chciałbym prosić o podpowiedź co wybrać.
Mam miejsce w domu na max 48'' choć mysle ze 40 to dobry rozmiar :). Telewizor służy głównie do oglądania filmów z usb. Czasami jakiś mecz no i fajnie by było czasem podłączyć konsolę i pograć :).

Wybór padł na ue40h6400 ale ponieważ wstępnie przeznaczyłem sobie ok 3000PLN na taki zakup chciałbym spytać czy można wybrać coś ciekawszego lepszego w tej kwocie. 4K mnie nie interesuje raczej wyciągnięcie maxa z FHD :).

Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

Metrolog

New member
Skoro masz miejsce na 48" a do tego jak piszesz pieniądze na zakup to możesz popełnić jeden z podstawowych błędów czyli kupić 40". Bierz 50 lub 48H6400 i ciesz się że jeszcze są :)
 

nosports

New member
a nie lepiej wziąc cos z serii j6300? sam zastanawiam sie między ue48j6300 a ue50h6400, j6300 niema chyba pilota smart control-co mnie smuci i 3d co mi wogóle nieprzeszkadza na plus za to zakrzywiony ekran
 

Metrolog

New member
Zakrzywiony ekran to akurat dla mnie minus a dla innych plus, nie używam 3D w telewizorze bo od tego mam projektor ale nie wyobrażam sobie żeby dla dzieci odpalać specjalnie projektor do oglądnięcia jakiejś podrzędnej bajki w 3D bo na 50" to już coś widać :).
 
Ostatnia edycja:

nosports

New member
dzieci niemam, na 3d chodze do kina, curved to dla mnie nie wada, szukam telewizora który ma zastąpić stareńkiego samsunga jeszcze na matrycy TN, będzie używany głównie z horizon upc i filmy z pendrive, pytanie czy jest sens inwestować w prawie dwuletnią już sere H z czym ona lepsza jest od serii J, pytam bo wszyscy polecają właśnie H natomiast o J mało jeszcze jest w necie, mój budżet to 3k pln
 

Sawar_pl

New member
ja tam ani zakrzywionego ekranu, ani 3d ani nawet pilota z bajerami czy smartv (internetu) nie potrzebuje.
Mam świadomość że to ostatnie chyba zwykle idzie w parze z odtwarzaniem filmów z usb.
 
Ostatnia edycja:
Do góry