Alternatywa dla UE40EH5300

Który wybrać


  • Total voters
    0

fateofangel

New member
Witam. Co proponujecie kupić zamiast Samsunga UE40EH5300. Nie jestem bardzo wymagajacy, zawodowo mam do czynienie na codzien duuzo z Samsungami wiec z checia bym kupił Sharpa ale w cenie 1800-2000 ciężko tak samo plazmę więc zostanie LED. Rozmiar 37-40max bo 32 za mały.

Ogolnie widzialem go tylko w necie ale ramka smukła dawno nie byłem w MM ale ja jak tam wchodze to nie widze praktycznie żadnej różnicy w wyświetlaniu między tanimi a drogimi modelami o_O !!
Ewentualnie tu jeszcze mi LG LE5600 rzucił się w oko nie widzę wyraźnych różnic w specyfikacjach modeli do tej kwoty trzeba by obejrzeć na żywo ale może ktoś mi podpowie za czym by się tu jeszcze rozejrzeć?

Zna ktoś może czas reakcji matrycy Samsunga UE40EH5300 ?

Pomocy:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Pokoj 4x5
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 :wink:
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? bokiem tez
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? centralnie w okno nie świeci nigdy
7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT Sharp muzeum pożyczony nie umiem przelączyć na AV
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? - USB, HDMI, Eco, przydałby sie PIP, CI, LAN, DLNA
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? DVB-t / VECTRA
10.Jakie urządzenia ? -
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4-5h czasami 12h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem:(
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Discovery, Bajki, Filmy akcji
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? na pewno nie Web Browser ewentualnie Ipla itd
15.Czy zamierzasz grać w gry ? PS2
16.Preferencje co do marki ? Sharp ewentualnie LG lub Samsung do Panasonic trzeba przekonać reszta raczej mi nie podchodzi
17.Preferencje co do wielkości ? 37-40
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? jak coś nie łączy lub się psuje
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? pół na pół
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup - 1600-1999
21.Czy telewizor ma mieć 3D - NIE

Z góry dzięki za podpowiedzi:krol:
 

fateofangel

New member
Dziekuje za zainteresowanie:eek:k:

ocb? na maila nie przyszły mi zadne linki a wyszukiwarke wklepałem: Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta i nic
fateofangel, nie masz dostępu do tej strony z powodu:.
Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta
Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne

Z chęcią obadałbym owe linki
Dziękować za podpowiedzi Karpaj będe miał na uwadze.
Musze się rozejrzeć ale już wiem za czym przynajmniej, wiadomo na żywo najlepiej porównać, wybrać.
Czekam na dalsze sugestie oraz głosy w sondzie oraz liczę na pomoc z tą aktywacją
Pozdrawiam:twisted:
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Oprócz modelu Panasonica i Toshiby które występują także w 32", możesz zainteresować się jeszcze Philipsem 3517
 

kicio999

New member
a polecana dość często prez was karpaj i kiki toshiba hl933 i sharo le244 jak się maj ą do tych modeli co podaliście który najlepszy jeśli sie rozchodzi o jakość obrazu ?
 
Do góry