Alternatywa dla Philips 65PUS7304

glk44

New member
Witajcie,
sprzątnęli mi promkę na ten model sprzed nosa gdzie mogłem go kupić poniżej 3k.
Czy jest jakaś alternatywa dla tego modelu w tej cenie?
gdyby warto było dołożyć do tych 3k max 10% za coś co zrobi różnicę to warto się zastanowić.
Telewizor do używania na co dzień, głównie tv sat, netflix, czasem PS4 ale input lag nie jest priorytetem. Bardzie zależałoby mi na płynnym ruchu podczas oglądania sportu.
Myślę, że to tyle.
 

jasssu

New member
Myślę, że jakbyś poszukał i nastawił się na targowanie ze sprzedawcą to jeszcze będziesz miał szansę na tego Philipsa. :) O ile oczywiście nadal chcesz go, bo może się już nastawiłeś na coś innego.
 

glk44

New member
Jest opcja "szukaj" na forum.
Wpisałem 65PUS7304 i znalazłem wiele tematów, gdzie porównywano te telewizory z innymi. Ale trzeba chcieć znaleźć, a nie wymagać, by podano na tacy... :szukaj:

O tym, że to dział OLED nie wspomnę...

Ty kolego...wypad na elektrodę bo chyba byś się tam bardziej spełnił. Człowiek od 12 lat siedzi sobie spokojnie na forum, doczytuje, a jak zajdzie potrzeba i chce o coś zapytać to wyskakują buraki z kontem od paru tygodni łechtać swoje ego.
Nie pomogłeś, zająłeś mój zbędny czas na czytanie tego co napisałeś więc jesteś takim samym spamerem za jakiego mnie masz.
Pozdrawiam i miłej niedzieli.
Mode temat do skasowania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie.
Temat przeniesiony.
Do Twoich potrzeb Philips 65 ale PUS8535 .
Masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
To jest następca tego co pytałeś.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
comeback - on taki jest i radzę nie zważać na jego teksty bo ta osoba ma taką swoją osobowość - do tematu nic nie wnosi a tylko krytykować potrafi , także na jego wpisy ja bym brał to jak echo ; coś tam ktoś burknął ale temat dalej leci . Nie rozumiem takich " krytyków " swoje napisze bo mu coś boli ? ale na temat nic - to własnie takie osoby tutaj najbardziej śmiecą !!!!
 
Do góry