Allegro a sklepy internetowe

angelika11

New member
No niestety muszę coś napisać o tym allegro. Po prostu smiech mnie ogarnia jak wszędzie słysze że ktoś siedzi tydzień przy kompie ktoś mu podbija cenke a po 7 dniach okazuje się że cena nie osiągneła ceny minimalnej i po zawodach. Przecież można od razu pokazać cene minimalną i nie zawracać ludziom 4 liter przez min tydzień. Po drugie jeżeli chodzi o RTV AGD FOTO KOMPUTERY to już ten serwis odstaje od cen sklepów internetowych że chyba trzeba być bez wyobraźni aby wydawać kilka procent więcej aby kupić i to jeszcze od prywatnej osoby elektronike. Wystarczy popatrzeć na ceny w porównywarkach cen nokaut cenohit zamiast głupio się podniecać allegro, tam jedynie kto może zarobić to allegro z prowizji na naiwniakach co nie potrafią trzeźwo mysleć.
 

RheeTCT

New member
No cóż ,taka jest uroda licytacji.Jak ktoś nie chce to się w to nie bawi i tyle.A co do porównywarek ,to często te najniższe ceny są po prostu wabikami i tak naprawdę towaru się za nie nie dostanie,albo trzeba będzie dłuuugo czekać.
 

gryzio

New member
Niektóre sklepy internetowe też mają swoje strony allegro. I często gęsto, ceny 'kup teraz' na allegro są niższe niż ceny na stronach sklepów. Ale allegro też trzeba umieć używać.
A odnośnie licytacji i ceny minimalnej... hmmm... czytanie ze zrozumieniem tego co pisze na stronie niektórych zawsze bolało ;-). Na tym allegro ;-), którego ja używam to nie trzeba było czekac do końca licytacji żeby wiedzieć czy się osiągnęło cenę minimalną... I raczej był to rachunek typu 'ile jestem w stanie za to zapłacić -> jeśli nie osiągnięto ceny minimalnej w dalszym ciągu to szukam gdzie indziej' całość zajmowała jakieś 5-10 minut.
Każdemu to co lubi i to co nie przekracza jego umiejętności ;-)
 

analityk200

New member
ceny na allegro

Niestety do cen na allegro sklepy te doliczają prowizje allegro i nie są niższe niż w konkurencyjnych placówkach, sklepy w sieci typu maximedia.pl, mixmedia.pl max24pl itd, niestety ceny z allegro nie zbliżają się do cen z tych sklepów przez płaconą tam prowizje.
 
Do góry