Aliens vs Predator (AVP)

gadulinho

New member
Bez reklam
Aliens vs Predator

Premiera odbędzie sie około dnia 18.02.2010.

Nadchodzi decydujące starcie i kulminacyjny punkt w walce o przetrwanie toczonej pomiędzy trzema rasami. Wyrusz na łowy jak Predator osławiony i bezlitosny łowca, który z polowania na zwierzynę uczynił krwawy sport, przetrwaj zdany na siebie, drużynę i duży kaliber, gdy jako członek elitarnego oddziału Marines staniesz oko w oku z najstraszniejszym z łowców i najokrutniejszą z bestii jakie widziało ludzkie oko, czy też zaczaj się w ciemności, by w odpowiednim momencie spaść na swoja ofiarę i zmiażdżyć jej głowę swoimi szczękami jako bezduszny Obcy, którego jedyna motywacją jest niepohamowana żądza krwi!

jaquette-aliens-vs-predator-playstation-3-ps3-cover-avant-g.jpg

Przyznam się, że nie grałem w poprzednie części uważane za kultowe, nie oglądałem nawet filmu Obcy, Predator itd. Jednak gre chętnie bym sprawdził. Wczoraj wyszło demko, niestety wg. ostatniej mody tylko multi. W deathmatcha zagrałem tylko raz bo były jakieś kłopoty z grą i czekało się "godzinami" na partyjkę, a jak już mi się udało zagrałem obcym i nie bardzo pojąłem sterowanie :p

Jak Wam się spodobało demo ?
Kupicie te gre ?​
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
:shock::shock::shock:

Nie widziałeś Obcego? Żadnej części?
Nie widziałeś Predatora? Jasny gwint.

Sporo masz zadania domowego ale już Ci zazdroszczę, że zetkniesz się po raz pierwszy z czymś tak dobrym.

Grę zassałem, ale po BBC2 i skończyło się w nocy, może dzisiaj będzie wieczorkiem chwilka zobaczyć jak to wygląda.
W Aliena na PC w 5.1 lata temu prawie w gacie robiłem :hihi:

Pozdrawiam,
 

Rudeford

New member
Takie czasy. Młodzież nie sięga po klasyki gatunku i zadowala sie Transformersami. Ja dwójkę widziałem kilkanaście razy, pierwszy raz(kino) chyba w 87/88 roku. Byłem wtedy w podstawówce coś kole 6 klasy i film wywarł na mnie(dzieciaku) piorunujące wrażenie, po seansie w każdym ciemnym kącie widziałem Obcego. AvP 2 na PC ukończyłem ledwo ledwo bryyy:)
Demko odpaliłem wczoraj, niestety nie udało mi sie zagrać - ciągły komunikat o braku graczy.
Najnowsza odsłona gry już zamówiona:)
 

mataman

New member
Bez reklam
Tylko multi jest w tym demku. Generalnie crap. Może singiel będzie lepszy, mam taka nadzieje.

Na ps3 są podobno masakryczne problemy z połączeniem.
 

kapsell

New member
Bez reklam
avp

Gra miala potencjal a wyszlo chyba jednak kiepsko. Graficznie na pewno, moze grywalnosc bedzie lepsza...
 

pav3l

New member
Bez reklam
avp

O szit Gadulinho!
Powinieneś to zobaczyć, chociażby dlatego:
1/ (cześć) Obcy - Riddley Scott (Czarny Deszcz, Gladiator, American Gangster)
2/ - James Cameron (wiadomo)
3/ - David Fincher (Si7dem, !Fight Club!),
4/ - Jean-Pierre Jeunet (Amelia, Delicatessen).
Wszystkie części, to klasyk, dla mnie najlepsza 3cia ze względu na klimat tego filmu.
Predator też kultowy, powinieneś zobaczyć, obie części dobre. Pierw zrobili serie gierek AVP, potem dokręcili serię filmów - ludzie twierdzą, że filmy AVP są beznadziejne - nie rozumiem, idąc do kina spodziewają się komedii romatycznej?!? Cała seria kultowa.
Gierki - nie mogę się doczekać. Właśnie się zastanawiałem, dlaczego nikt na forum nie założył do tej pory tematu tej gierki....
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Ja dwójkę widziałem kilkanaście razy, pierwszy raz(kino) chyba w 87/88 roku. Byłem wtedy w podstawówce coś kole 6 klasy i film wywarł na mnie(dzieciaku) piorunujące wrażenie, po seansie w każdym ciemnym kącie widziałem Obcego.

Tak, dwójka to najlepsza poza 4ką część ;) Byłem na premierze "Decydującego starcia", w tym samym czasie! Do kina chodziliśmy z kumplami co tydzień, a na seansie zasłanialiśmy się czapeczkami z powodu tego "thrilla". Najsłabsza część 3 mogłaby nie istnieć, tam widać że za obcego przebrany jest jakiś facet w rajtuzach :hihi: Zrobione na siłę :p

Co do gry, to single player powinien mieć klimat Dead Space. Trochę zagadek, dużo strzelania, jakaś czasówka żeby podnieść tętno, oraz levele w których predatorów tylko słychać, a nie widać :)
Potencjał jest. Zobaczymy.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Najsłabsza część 3 mogłaby nie istnieć, tam widać że za obcego przebrany jest jakiś facet w rajtuzach :hihi: Zrobione na siłę :razz:
Widać, że z trójki niewiele zrozumiałeś. 1ka, 2ka - wiadomo kultowe, 4ka - ok, ale w 3ce jest najlepszy klimat: 1/nie mają broni, 2/brak znanych aktorów - większości są to teatralni brytyjscy aktorzy, więc i gra aktorska jest znakomita!
O gustach się jednak nie dyskutuje....
Wszystkie części są zaj3biste i jak ktoś nie widział, to koniecznie.
Quadrilogy można dostać na allegdrogo lub hmv.com...
 

Rudeford

New member
na seansie zasłanialiśmy się czapeczkami z powodu tego "thrilla".

Hehehe miałem tak samo i po pierwszym obejrzeniu sporo mi przez to umknęło Trójka ma specyficzny ciężki klimat, podobny do tego z jedynki. 1-klimat, 2-akcja, 3-klimat, 4-akcja.
Niestety nadal nie udało mi się zagrać w demo.
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Tak, dwójka to najlepsza poza 4ką część ;) Byłem na premierze "Decydującego starcia" (...)

Ooo, widzę że jest nas wielu miłośników. Ja też byłem na premierze, a miałem około 10 lat :popcorn:

Polecam przeczytać książki. Serię opartą na scenariuszu (ang. tytuł ALIEN), ale również serię 3 części autorstwa Steve Perry (ang. tytuł ALIENS) - właściwie czwarta część filmu mocno czerpie z sagi Steve'a.
 

Rudeford

New member
Nieobiektywne:grin: wrażenia z dema:
-grafa na 65” wypada przyzwoicie i oddaje klimat z filmów(tak, w filmach są proste, krzyżujące się korytarze)
-audio 5/6
-rozgrywka nietuzinkowa, zawierająca spory element zaskoczenia(alien), na minus - strzelając z smartguna czy pulse rifle różnicy w mocy nie odczułem
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ja to kupuję :-D Grafa w multi jest słaba lecz sama rozgrywka daje dużo radośći ,dzwięk rewelacja :-D Myśle że single bedzie świetny !
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja to kupuję :-D Grafa w multi jest słaba lecz sama rozgrywka daje dużo radośći ,dzwięk rewelacja :-D Myśle że single bedzie świetny !

Pograłem dwie godzinki :cool: człowiekiem i troszke Predatorem I obcym .W sumie mamy 3w1:) Powiem ze gra jest bardzo bardzo klimatyczna i straszna :grin: Grafa niestety nie prezentuje tego co pokazywali nam w sieci lecz sama zabawa jest zajebista :eek:k:Grałem człekiem na normalu i nie jest prosto obcy sa bardzo sprytni heh .Od jutra jadę na maxa :grin: Gra wciąga niesamowicie :eek:k: Polecam !!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Promo x360 :)
Przeszedłem kampanie człekiem i mam spory niedosyt/niesmak :???: Zmarnowano taki potencjał ehhh Gra jest dobra lecz są chwile ze cały czar znika:???: Grafika czasami jest swietna a po chwili padaka :???: Predator okazał się cykorem z kiepskim wyczuciem celności hehehe Obcy super :eek:k: Śmiało kupować jak cena sporo spadnie ! Jutro jadę predatorem :)
 
Do góry