Alien/AvP/Predator: The Ultimate Annihilation

Drunk

New member
Bez reklam
AlienAVPPredatorTheUltimateAnnihilationNineMovieCollection.jpg

Witam, poluję na to wydanie i nie mogę upolować bo chyba ciut za późno się obudziłem i obecnie ciężko o anagielskie wydanie w europie, a z australii "importować" jakoś mi się nie uśmiecha.

Dla tych co dobrze znają francuski jest super okazja na amazon: Coffret Ultra Collector en édition limitée - Alien et Predator Coffret 9 films - Exclusivité Amazon.fr Blu-ray: Amazon.fr: Sigourney Weaver, John Ortiz, James Cameron, Ridley Scott: DVD & Blu-ray
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Fajny bo są dodatkowe książeczki. Nie wiem ile to kości ale jak się uprzesz to u nas też złożysz jeszcze cały zestaw ale pewnie wyjdzie drożej. Ja pod koniec roku kupiłem 4 części obcego, do tego 3 predzia i 2 avp oraz prometeusza i jestem happy. Wyszło coś ponad 6 stówek... Wszystko na blu
 

Drunk

New member
Bez reklam
Też się właśnie zastanawiam nad skompletowaniem tego zestawu na własną rękę ale w uk, bo polskie wydania poza ceną x3 niczego jak dla mnie sensownego nie oferują. Tylko teraz mam pewien dylemat, bo z sieci zbyt wiele wywnioskować za bardzo nie mogę. Jaka jest różnica pomiędzy Antologiami Obcego z:

- 2010 (6 płyt) http://www.amazon.co.uk/Alien-Antho...ef=sr_1_2?s=dvd&ie=UTF8&qid=1363167743&sr=1-2

a

- 2012 (4 płyty) Alien Anthology [Blu-ray] [1979] [4 Disc Set]: Amazon.co.uk: Sigourney Weaver, Tom Skeritt, Michael Biehn, Lance Henriksen, Winona Ryder, Ridley Scott, James Cameron, David Fincher, Jean-Pierre Jeunet: Film & TV

Czy różnica leży tylko w ilości płyt i dodatków? Czy w wersji z 2012 zremasterowano coś w stosunku do wydania z 2010?

Jeśli różnicy nie ma to rozważam taki zakup:

Alien Anthology 2010 (6BD) + Predator Trilogy (Collectors 6 Disc Set) + AvP 1 & 2 Double Pack =
56.32 funtów
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig, pewnie już masz :D
Sorki za cene, ale robione fonem na pólce w Saturnie.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Fajny bo są dodatkowe książeczki. Nie wiem ile to kości ale jak się uprzesz to u nas też złożysz jeszcze cały zestaw ale pewnie wyjdzie drożej. Ja pod koniec roku kupiłem 4 części obcego, do tego 3 predzia i 2 avp oraz prometeusza i jestem happy. Wyszło coś ponad 6 stówek... Wszystko na blu

To tanio Cię wyszło, bo z tego co widzę po tej okładce, to same częsci "Obcego" kosztują 500zł?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam. Wy mi możecie podpowiedzieć , który z tych "Alien" jest cool. Bo ja mam "Alien" Anthology w sześciu płytach. Nu i jakość tego wydania , jak by to dyplomatycznie powiedzieć , jest taka sobie. Albo ja już za dużo wymagam? Tylko że dla mnie "ziarno" w filmach "blu-ray" jest czerwoną kartką dla wydawcy. A w tym wydaniu efekt "ziarna" występuje. Jak u Was z tym?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ja tez nie trawię ziarna, efektu kinowego oraz pożółkłego balansu bieli czy 24p w dobie BD, ale cóż na razie wciskają nam marketingowa papkę, że to niby zamysł reżysera i takie tam. Rozumiem, są wyjątki, np. przekontrastowany film "300" - tu akurat taki zabieg mi się podoba.

Nie armanig, jeszcze nie kupiłem ;)
 

DeeBass

New member
Bez reklam
To tanio Cię wyszło, bo z tego co widzę po tej okładce, to same częsci "Obcego" kosztują 500zł?

ja kompletowałem nie w takich kolekcjonerskich zestawach, obcy na pojedynczych płytach ok.300, predzio ok 200 i AvP po kilkadziesiąt zł i dało ponad 600 za wszystko, szukajcie a znajdziecie...
 

Attachments

  • 20130126_083232.jpg
    20130126_083232.jpg
    135,8 KB · Wyś: 73
Do góry