Ala KD w niedużym pokoju.

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, syn chce sobie urządzić w pokoiku 16m2 taki ala pokój kinowo- muzyczny. TV już ma Xbox one x też i amplituner denon 2400, teraz myśli o kolumnach. Cena jaką może przeznaczyć to 2000zł, myśli o polskich Taga harmony tav-606 se. Muzyka 20%, 80% film., Czy to dobry wybór.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Napisz do blackninja może jakieś jbl studio Wam zaproponuje w tym budżecie bo ta taga to szkoda zachodu.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda zachodu bo? Syn słuchał ich u znajomego i dlatego o nich myśli. JBL to za cały set wyjdzie dużo drożej.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Miałem te tagi z 2 tyg w mieszkaniu. Znajomy chciał mi je sprzedać za nieduże pieniądze (używki). Nie przykładam obecnie dużej wagi do jakości kina bo lada chwila będę się przenosić do domu, ale pomyślałem że w miejsce szrotu jakim jest maudio wrzucę na chwilę te tagi bo znajomy chciał za set bez suba coś 900zł. Według mnie szkoda nawet tych 900zł. Blackninja może coś wymyśli, ewentualnie dokupić później surroundy, poza tym w tym budżecie z używek dobralibyście jbl es80, które grają o klase lepiej.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jak jest miejsce to podłogówki a jak miejsca mało to może jakieś monitory - w cenie 2k i cały set 5.0 ? Słabo to widzę - chyba że ma być tylko głośno ?
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miejsce jest, a co do dźwięku to żaden z nas nie jest audiofilem.Ja osobiście mam soundbara i jest ok do muzyki i filmów.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@irroo jeżeli Syn słuchał i jemu przypasowały te kolumny to się nie zastanawiaj. Pamiętaj że nie każdy ma ten sam ;gust ; nie każdemu będzie pasować to co pasuje Tobie. Zawsze jest ten pierwszy raz .. i od czegoś trzeba zacząć. Jak macie w pobliżu jakiś salon AV to podejdzcie i posłuchajcie sami kolumn w przedziale cenowym który założyliście.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
No w sumie racja,zadałem pytanie bo myślałem że ktoś takich kolumn używa i podzieli się doświadczeniami.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Iroo
Jeżeli Wam podpasowały to bierzcie te kolumny, moim postem chciałem tylko przekazać moje doświadczenie z tymi kolumnami i doradzić, że można coś lepszego wyrwać z używek w tym budżecie.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolumny zamontowane, grają jak to syn mówi zajebiście, ja też jestem pod wrażeniem, za taką kasę i taki fajny dźwięk, jedynie brak mu subwoofera. Ale to w swoim czasie.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli wchodzą w grę używki to ja celowałbym w zestaw Bose Acustimass.
Przy tym metrażu zrobi przeciąg w filmach.
Miałem u siebie zestaw Acustimass 5.1 i szczękę z podłogi zbierałem :)
Sprzedałem zestaw w praktycznie idealnym stanie za 1500 prawie 2 lata temu więc zakładam że powinieneś dorwać w tym budżecie.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zochu, kolega Tagi miał już w domu w wigilię i jest bardzo zadowolony. :)
W tych pieniądzach, dla mnie, Taga jest bardzo sensowną propozycją (cena nowych), szczególnie z Denon-em.
Przyjemnych odsłuchów dla syna.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki, teraz syn musi podreperować budżet, nie dawno kupił mieszkanie teraz
sprzęt, więc sub musi poczekać.
 
Do góry