Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Frodoo

New member
Witam, ostatnio zaktualizowałem w swoim tv samsung 55KU6402U soft do wersji 1150.7, po uruchomieniu przeglądarki wszystko wygląda jak negatyw, same czarne barwy i odcienie szarości w ogóle nie da się z niej korzystać. Nadmieniam, że aktualizację przeprowadziłem z usb, w ustawieniach tv nie była dostępna aktualizacja, jedynie na stronie www samsunga. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Może powrót do poprzedniego softu, tylko jak? Proszę o jakieś sugestie i porady.
 

testerownik

New member
Zauważyłem, żer wyszła dziś nowa aktualizacja oznaczona sygnaturą 1168.1 (przynajmniej dla KU6000). Czy ktoś wie jakie zmiany wprowadza?
 

konieko

New member
Dla modelu, ktory posiadam czyli Samsung UE55JU6450U pojawila sie ostatnio aktualizacja firmware do wersji 1490.3. Ktos juz probowal ja zainstalowac i jest w stanie mi powiedziec co ona zmienia/poprawia/psuje?
 

rokob33

New member
czy można śmiało aktualizować 48H6400 do wersji 2860 polecacie ten ostatni soft nic nie popsuł obraz,smart,odtwarzacz multimediów wszystko jest ok?:?:
 

rokob33

New member
Mam u siebie w tym modelu i nie zauważyłem, żeby coś popsuli.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

czyli obraz ok? a sprawdzales odtwarzacz multimedialny pliki mkv.z dyskow przenosnych odtwarza bez problemu? i jak moglbys napisac jak dziala tvn player bo ja mam z nim jakies przejsciowe ,mam nadzieje klopoty na sofcie 2820
 

bartosz4

New member
czy można śmiało aktualizować 48H6400 do wersji 2860 polecacie ten ostatni soft nic nie popsuł obraz,smart,odtwarzacz multimediów wszystko jest ok?:?:


Oprócz tego, że nie działa ADOBE FLASH PLAYER (co chyba nie ma związku) nie ładują się apki (widżety)***EskaGo, Vevo i WP. Przy odpalaniu streamingu kółko kręci się i obraz nie zaskakuje.
 

rokob33

New member
Oprócz tego, że nie działa ADOBE FLASH PLAYER (co chyba nie ma związku) nie ładują się apki (widżety)***EskaGo, Vevo i WP. Przy odpalaniu streamingu kółko kręci się i obraz nie zaskakuje.

adobe flash player juz od dawna u mnie nie dziala nie wiem co jest powodem? czyli polecasz ten soft2860?
 

przeeemek

New member
Nie wiem w czym macie problem. U mnie na h6400 i sofcie 2860 działa i player i eska go. Co do filmów z dysku to nie wiem, bo nie oglądałem dawno. Na wcześniejszych softach śmigały.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry