Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

przemekgr

New member
Witam, posiadam TV samsung UE40H6400, ktory praktycznie przestal byc "smart" pare dni temu. Samrt hub nie dziala w ogole, nie laczy z internetem ani przez wi fi ani przez kabel. Strasznie muli, na komendy wydawane pilotem tv reaguje po kilku min. Sam sie wylcza i wlacza. Przywracanie ustawien nie pomoglo tak jak i resetowanie ustawien smarthuba. Pomoze ktos?
 

tedi111

New member
Ue55f8000

witam posiadam tv UE55F8000 mam od początku oprogramowanie 1111 chciałbym go zaktualizować do najnowszej wersji 1133 mam pytanko czy nie pogorszy mi się obraz i co te nowe oprogramowanie zmienia w tv, czy jest sens go wgrywać , czy da się jakoś zgrać to stare oprogramowanie na pendrive ??
 

BGpl

New member
witam posiadam tv UE55F8000 mam od początku oprogramowanie 1111 chciałbym go zaktualizować do najnowszej wersji 1133 mam pytanko czy nie pogorszy mi się obraz i co te nowe oprogramowanie zmienia w tv, czy jest sens go wgrywać , czy da się jakoś zgrać to stare oprogramowanie na pendrive ??
Nie da się zgrać na pendrive.
Producent nie udostępnia opisu zmian więc pewnie nie o wszystkim wiemy. Głównie są aktualizowane dane SmartHub (np inny wygląd). Czy obraz się pogarsza/polepsza? Trudno powiedzieć, ja nie zauważyłem zmian.
 

byry007

New member
Witam K5672 mam wersję tv 1140 a na stronie jest 1140.7 czy ściągać i instalować na usb ? Mam problemy z ipla jak oglądam tv mam wykupiony pakiet to uruchamia się i chwile gra i zaraz czarny ekran czy to coś pomoze ?
 

byry007

New member
Gdzie szukać przyczyny na tv H działa bez problemu ipla , wszystkie aplikacje zaktualizowane ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

rokob33

New member
zna ktos moze aktualny adres z ktorego samsung przesyla aktualizacje do tv obecny ktory byl niestety przestal ''dzialac'' az43064.vo.msecnd.net musieli zmienic:-x

albo prosze podac krok po kroku jak wylaczyc w serwisowym menu aktualizacje na przykladzie H6400
 
Ostatnia edycja:
Do góry