Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

jetta02

New member
Witam
Jeżeli macie problemy z serią H to poszukajcie starszego softu w necie.
Wystarczy wgrać soft zerowy i potem nałożyć dowolny.
Zerówka jest dostępna w necie.
Nie mogę podać linku (<5 postów.)
Pozdrawiam
 

przeeemek

New member
Raczej nie zauważyliśmy z kolegami problemów na najnowszym sofcie. Ale jeśli jest to możliwe, to jest jakaś alternatywa na przyszłość.
 

Bohyn

New member
U mnie to samo co u krisr77, w sobote ma serwis samsunga zdalnie się łączyć w celu "pomocy" ale co maja wykrobać.
Jak wyloguje się z konta samsunga to jeszcze jakoś chodzi ten TV.

PS. Mam UE40h6400
 

Natsu

New member
Witam
Próbował ktoś aktualizować h6400 z wersji 2820 na 2820.1 ? na stronie jest aktualizacja ale na TV jej nie wykrywa .... z pamięci USB też nie wykrywa jej po wrzuceniu na pamięć i podpięciu pod TV .... jak z menu aktualizacji wybrać żeby to nie robiło przez internet tylko z pamięci USB bo mi non stop robi to przez internet.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Data którą widzisz na stronie to data zamieszczenia softu na stronie. Wersja i data kompilacji jest taka sama na necie jak i poprzez ota.
 

elroy

New member
Mam samsunga UE40H5500 właśnie zaktualizował mi się soft do wersji 2841.
Gdzie mogę poczytać o poszczególnych zmianach w software?
Drugie pytanie czy istnieje kombinacja wciśnięć przycisków w pilocie do wejścia w menu serwisowe? kiedyś w starym samsungu było kolejno Power + Info + Menu + Mute + Power ale w tym chyba nie działa.
 

Bohyn

New member
Chyba lekko przyśpieszyli animację przechodzenia, co daje efekt jakby udało im poprawić te lagi jakie były do tej pory.
 

bapster

New member
50j6200

Dzisiaj zaktualizował się do wersji 1460, czy wiadomo coś o tej aktualizacji? dziwne ale chyba jakość obrazu mi się pogorszyła....
 
Do góry