Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

rokob33

New member
Tak, uzyskasz. ARC jest potrzebny tylko z TV. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam wpiąć kabel:)
Jest taka możliwość żeby z wyłączonej Yamahy przepuszczać dźwięk.
Poczytaj instrukcję w pozycji "HDMI Setup". Zresztą sam sobie odpowiedziałeś- pass through:)
Powodzenia:)


dzieki bardzo Pzdr
 

Rafal7

Banned
Odkad wyszła ta wersja to tv działa jak należy, przynajmniej u mnie. Wcześniej to aktualizacja goniła aktualizacje takie lipne wychodziły, zawsze coś nie działało.
 

krisr77

New member
bez zmian wg mnie. wkurza mnie za to od ktoregos softu animacja zmniejszania obrazu przy wjescuu do smart huba sie zacina. tez tak macie?

Wysłane z mojego SM-G750F przy użyciu Tapatalka
 

krisr77

New member
U mnie wygląda to mniej więcej tak:
https://youtu.be/vQsB3BiNU3A

Na początku (na 1 sofcie jakoś w październiku ubiegłego roku) tez tak było, później na którymś z sofcie sie poprawiło - nie mowie tu o full płynności ale było znośnie. Ale na ostatnich chyba 3 softach to już takie przycinki.
Bardzo mnie to dziwi - u brata na jakimś starym LG tego typu operacja jest mega płynna.
 

przeeemek

New member
U mnie na 48h6400 jest takie samo przecięcie na początku przy wchodzeniu do smarta. Przy powrocie do ekranu głównego występują losowe przecięcia. Ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, nie zwracałem na to uwagi. Nie wiem jak w innych wersjach softu było. Może wystarczy reset smarta.
 

ubek

New member
Dla mnie to jest OK moj smart na fw 2800 tnie zauwazalnie bardziej u Ciebie kris77 chodzi to w miare plynnie.

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
 

krisr77

New member
moze i u innych jest gorzej ale tak jak napisałem na 5 letnim LG jest mega plynnie wiec sie da :)

Wysłane z mojego SM-G750F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry