Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

swiniosz

New member
Na moim h6400 mam wersje 2800, dlaczego na stronie jest 2790.1? Pewnie ma jakieś błedy. U mnie źle działa YT, scina obraz i dzwięk delikatnie. Święci mi się ciągle ikonka ZŁĄCZE mimo że niemam nic do tego źródła podłaczonego.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Mi ten soft nie wywala błędów. YT działa tak jak trzeba.
Strona www zawsze jest opóźniona w stosunku do OTA
 

kamolot

Member
Po aktualizacji do 2800 tv (48H6400) zyskał trochę życia głównie za sprawą przeglądarki www, która działa zdecydowanie szybciej. Nie zauważyłem żadnych anomalii czy złego działania. YT pracuje normalnie.
 

dawed

New member
Po aktualizacji do 2800 tv (48H6400) zyskał trochę życia głównie za sprawą przeglądarki www, która działa zdecydowanie szybciej. Nie zauważyłem żadnych anomalii czy złego działania. YT pracuje normalnie.

U mnie za to muszę czekać teraz 2-3 sekundy aż tv się odpali i kolejne kilka aż zacznie reagować na pilot. Było lepiej.
 

dawed

New member
Niestety nic to nie zmienia. TV zwykle codziennie jest wyłączany wraz z cała listwą + co drugi weekend.

Dalej po włączeniu po 2 sekundach pojawi się pasek smart hub, po kolejnych 2 dopiero mogę regulować głos. Zmiana kanałów chodzi też na początku ociężale. Poczekam chyba do następnej aktualizacji.
 

ubek

New member
U mnie tez pasek glosnosci pojawia sie z opoznieniem. Taki lag okolo sekundy.

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
 

gidyja

New member
Od siebie dodam że jeden z lepszych softów jak najbardziej na plus, jeśli coś jest nie tak szukał bym innej przyczyny. Ja spróbował bym przywrócić ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojej S Piątki
 

bogdan jan

New member
Nie ma. Możesz wgrywać z czystym sumieniem.

No nie wiem,czy to dobra decyzja.U mnie /tv 48H6640/ po aktualizacji do wersji 2800 duże braki w Menu:
- nieaktywne Ustawienia /w zakładce System/
- nieaktywny PIP
- w Nadawaniu nieaktywne:automatyczne strojenie,wybór anteny,edycja kanałów i ulubionych,blokada kanałów
- brak możliwości wyboru aktualizacji oprogramowania/w Pomocy technicznej/
Jednym słowem bubel.
 

bogdan jan

New member
No nie wiem,czy to dobra decyzja.U mnie /tv 48H6640/ po aktualizacji do wersji 2800 duże braki w Menu:
- nieaktywne Ustawienia /w zakładce System/
- nieaktywny PIP
- w Nadawaniu nieaktywne:automatyczne strojenie,wybór anteny,edycja kanałów i ulubionych,blokada kanałów
- brak możliwości wyboru aktualizacji oprogramowania/w Pomocy technicznej/
Jednym słowem bubel.

Śmieszna sprawa. Pomogło odłączenie zasilania.
 
Do góry