aktualizacja softu i problem z pilotem

mk77

Member
Posiadam obecnie do sterowania PS3 tylko pilot (kontroler się popsuł). Wgrałem nowy soft 4.0 z pendrive i po wrzuceniu softu z pendrive PS3 zresetował się i odpalił ponownie z wyświetloną planszą informacyjną i prośbą o zatwierdzenie. Problem polega na tym że pilot nie działa. Najprawdopodobniej po zmianie softu trzeba zparować urządzenie i pilota ponownie. Jest jakiś myk aby odpalić pilota na tym etapie aktualizacji softu ?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe, ja tam nigdy nic nie ruszam i nie musze ponownie parowac pilota, a tez uzywam niemal wylacznie jego. O jakim zatwierdzeniu piszesz? Nigdy niczego nie zatwerdzalem, Daje aktualizuj z pendriva i wychodze na kilka minut. Wracam i gotowe. Soft najnowszy i nie wycielo mi pilota. A moze baterie padly?
KOntroler tez mi sie popsul ;)
 

mk77

Member
dawno nie uaktualniałem systemu i teraz pojawia się plansza (chyba jeszcze przed samym update'm) że jak zainstaluję ten system to nie będę mógł zainstalować innego systemu jak np: linux. Czy coś w tym stylu. Jest plansza mówiąca o tym i do wybory wejście lub rezygnacja. Na dole jest napisane press ps button to use controller lub coś takiego.
Pilot nie reaguje. Baterie zmieniałem i to nie problem baterii.
 

mk77

Member
Jak mam pożyczać kontroler co zmianę softu lub baterii w pilocie to wolę kupić jakiś nieoryginalny.
Jaki kontroler polecicie ? może być przewodowy. Ważne aby był tani i działał jak należy.
 

Palpiboy

New member
No to teraz pytanie za 100 pkt. - czy jakiś inny niż oryginalny pad zadziała?
Teoretycznie tak, ale w praktyce niekoniecznie.

Próbowałeś parować jeszcze raz pilota, zgodnie z instrukcją? O ile pamiętam konsola widzi go jako nr 7?
 
Ostatnia edycja:

immortal32

New member
Witam , mogę ewentualnie podpowiedzieć że np. pilotem od swojego TV Toshiba Regza 40XV733 steruje PS3 za pomocą ,,dwukierunkowości,, przewodu HDMI , w sumie się ucieszyłem , bo zaoszczędziłem na pilocie .
 
Do góry