aktualizacja programów tv - ue f6640

ohlers

New member
Wybaczcie, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi dla 4-ro latka. ..
Telewizor, model jak w temacie. Operator - UPC, karta CL+.
PROBLEM:
Wiadomo powszechnie, że co jakiś czas są dodawane/zmieniane programy tv przez dostawcę, w tym wypadku UPC.
Mam w telewizorze ustawioną własną kolejność programów.
Zajęło to mnóstwo czasu. .. przez ostatnie kilka miesięcy, UPC zmieniło jednak niektóre pozycje.
Jedne dodano, inne usunięto. W dekoderze wiadomo, nie ma problemu, sam się aktualizuje.
Ale jak mam to zrobić na karcie CL+, aby nie stracić swojej kolejności programów?
Błagam, pomóżcie. ..
 
Ostatnia edycja:

ohlers

New member
Przepraszam, było 77 wyświetleń tematu, i zero odpowiedzi...
czy nikt nie wie, jak to zrobić, czy wszyscy wiedzą (prócz mnie), i nikomu się nie chce napisać?
 

Piwek80

Member
Zgrywasz listę programów na kompa, wyszukujesz programy na nowo i tą listę również przenosisz na komputer. Program do edycji listy kanałów, który jest podany w faq dla serii f pozwala na przenoszenie kanałów między listami. Później wgrywasz listę kanałów na tv.
Z tego co zauważyłem to te kanały które w ostatnim czasie się pojawiły jak Stopklatka czy TVP ABC pojawiły się chyba w miejscu innych kanałów bo mam je u siebie w TV a nic nie wyszukiwałem. W tym przypadku wystarczy tylko zmienić kolejność na kompie.
 

ohlers

New member
Dzięki bardzo za pomoc.
Jutro biorę się do pracy :)
Jestem już chyba ślepy, ale nie mogę znaleźć FAQ do serii f. Nie Wiesz, jaki jest link do w.w ?
Ps
Wiem, że wychodzę na kretyna, ale nie mogę tego znaleźć. ..

dzięki, już mam ;)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry