Aktualizacja oprogramowania w PS3

plusik

New member
Witam

Czy warto aktualizować oprogramowanie w PS3 z 3.6 na najnowsze?
Jeśli tak czemu, jeśli nie czemu?

Przy okacji, mam dysk 1tb w ntfs i podłączam go do PS3 a ono go nie widzi. Dlaczego?
 

rafib1975

New member
A grasz no orginałach czy na "lewych" grach, jak tak to nie warto jak nie uzywasz "lewuch" to warto. Liste co zmieniły softy masz chocby na Wikipedii.
Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A grasz no orginałach czy na "lewych" grach, jak tak to nie warto jak nie uzywasz "lewuch" to warto. Liste co zmieniły softy masz chocby na Wikipedii.
Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3
Nie ma mowy o lewych grach powyżej firmware 3.55.

@plusik
hahahhahahaha
Jaki głupi, kupił konsolę i wcześniej nie sprawdził, że działa tylko z FATem32...

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma takiej opcji, chyba, że przez zabawy z lutowaniem miliona mini pinów na płycie głównej konsoli.

Pozdrawiam,
 

rafib1975

New member
Nie ma takiej opcji, chyba, że przez zabawy z lutowaniem miliona mini pinów na płycie głównej konsoli.

Pozdrawiam,
Słuchaj ty tak twierdzisz ale ciekawe ze kumpel dał do "punktu" swoje PS3 z softem 3.70 zapłacił 150zł i ma juz 3.55, nie wiem czy z każdego softu mozna zejśc niżej ale ale oni mu zrobili downgrade. A jak to zrobili to mnie nie interesuje ważne że sie da!!!
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
no za 150pln to właśnie przelutowali mu 150 milionów pinów - "kopie zapasowe" to jak kto lubi, ja od czasu porzucenia PC nie byłbym skłonny zniszczyć funkcjonalności konsoli w połowie czyli: sieć, usługi itd-itp od tego jest xklocek :krol: łatwiej jest to zrobić z klocem więc dziwi mnie że ktoś kupuje ps3 i piratuje - drogi gips
 

rafib1975

New member
no za 150pln to właśnie przelutowali mu 150 milionów pinów - "kopie zapasowe" to jak kto lubi, ja od czasu porzucenia PC nie byłbym skłonny zniszczyć funkcjonalności konsoli w połowie czyli: sieć, usługi itd-itp od tego jest xklocek :krol: łatwiej jest to zrobić z klocem więc dziwi mnie że ktoś kupuje ps3 i piratuje - drogi gips
Jest sposób bez lutownia od jakis 2-3 tygodni, Ja tez nie popieram grania na "kopiach zapasowych" zreszta za często gram w sieci i taki downgarde dla mnie jest bezsensu, zresztą kupiłem PS3 bo własnie moge grac w sieci z free. Napisałem to, bo nie którzy twiedzą że nie ma takiej możliwosci.


@plusik
hahahhahahaha
Jaki głupi, kupił konsolę i wcześniej nie sprawdził, że działa tylko z FATem32...

Pozdrawiam,

Ja też nie sprawdzałem że konsola jest na FAT32 i tez jestem głupi?! Ja konsole mam do gier i jest mi obojętne jaki foramt dysku jest!!! To oznacza ze jestem głupi?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie pisałem do ciebie w ramach wyjaśnienia!!! - dobre słowa akurat mi się tu przydadzą.
Więc czekać możesz sobie ile chcesz i mam to w nosie.

Dla wyjaśnienia bo pewnie nie zajarzysz, napisałem bezpośrednio w stosunku do tej wypowiedzi plusika:
hahhahahahhaa
Kupiłem playstation i ono odtwarza tylko ten głuoi fat32 !!!
Nie mogę
Wyśmiałem w ten sposób "ten głupi fat32".

A co do mojego zniknięcia to wiedz, że ludzie mają też normalne życie poza komputerami i siedzeniem na forach, ładna pogoda była, którą trzeba było przez weekend wykorzystać.

Na moment kiedy to pisałem nie było metody downgrade bez lutowania miliona pinów, jest zapowiedź takiego rozwiązania właśnie z tego dnia kiedy rozmawialiśmy.

Pozdrawiam,
 

TVmanko

New member
Downgrade to jakieś kombinatorstwo, z resztą w słowniku Sony nie ma czegoś takiego. Przed każdą aktualizacją jest info, że nie ma odwrotu od instalacji.
Może gdyby gry były tańszy lub w cenie PC-owych to żadne down... nie były potrzebne.
 
Do góry