Aktualizacja oprogramowania do Android 6.0

Damaranus

New member
Sony na forum odpisało mi właśnie, że model W755C będzie aktualizowany do wersji 6.0 w 3 kwartale 2017 roku. Gdyby kogoś to interesowało. Więc zakładam że poza nowszymi telewizorami z końca 2016 nikt nie dostanie aktualizacji szybciej co by nakręcić sprzedaż.
 

nagdob

Member
Bez reklam
Sony na forum odpisało mi właśnie, że model W755C będzie aktualizowany do wersji 6.0 w 3 kwartale 2017 roku. Gdyby kogoś to interesowało. Więc zakładam że poza nowszymi telewizorami z końca 2016 nikt nie dostanie aktualizacji szybciej co by nakręcić sprzedaż.

Czyli z modelem W805C też pewnie będzie podobnie?
 

Damaranus

New member
Ja tam do SONY mam dystans, po tym jak kilka razy miałem okazję z nimi wymieniać się poglądami o produkcie, więc wszystko może się zmienić. Pamiętajcie, że mało która firma bierze sobie irytację klientów jako wyznacznik swoich działań, w biznesie chodzi o kasę i wszystko jest zawsze tak rozgrywane, aby nie stracić i jeszcze zarobić. Kto ma czekać ten poczeka, komu się śpieszy, być może biegnie do sklepu wymienić już telewizor na nowy. A to że ktoś pomarudzi? Ile? 1% użytkowników Android TV odezwie się w sprawie błędów? Łatwiej jest wejść w dyskusję z 1% niż informować 100% że jest aktualizacja bo system nie działał, z czego 10% wyśle reklamacje. Tak to działa. Dlatego firmy nie informują o awariach itp, bo łatwiej jest przez pół dnia odbierać telefony i obsługiwać setki klientów, niż informować miliony i liczyć reklamacje + potencjalne miliony dodatkowych zgłoszeń. Po co informować kogoś kto nie widzi problemu o tym że problem jest :) To tak jakby ktoś nie wiedział jak to działa...
 

bluray

Banned
" ... W755C będzie aktualizowany do wersji 6.0 w 3 kwartale 2017 roku. "

Aktualizacja do 6.0 nic nie daje.
Może 7.0 coś da. Obiecali wielozadaniowość PiP.

Oki ! Jak mi ktoś napisze apkę do capturowania screenu to będzie przełom.

Całe setupowanie TV jest pod Linuxem i z ANDROID TV ma niewiele wspólnego. SONY i PHILIPS weszły w ANDROID, żeby uniknąć przygody PANASONIC TV z FireFoxem.
Wygląda, że GOOGLE chce teraz ( a ma prawo) kasę za ANDROID TV. Chętnych płatników brak.

Moją tezę potwierdza wysyp nowych modeli SONY i PHILIPS bez Androida, za to z tzw. smart TV bez przeglądarki www.
Bo jest teraz tak, że serwisy płacą producentom TV za linkowanie w pozycji SMART TV.
Czyli, to nie My Wam tylko Wy Nam.
Taki nowy model biznesowy.
Weteran pamięta taki słynny moment modelu biznesowego: KOMUNA, PR III-ci grało w 1964 roku muzę od THE Beatles. Nikt tej kapeli z robotniczego miasta nie znał, Sensacja polegało, że mieli obrzydliwie długie włosy.
Wtedy powstał problem: kto komu kasę ...

Oczekuję, że CDA PL wykupi w SMART TV SONY link na Polskę.
Podobne sugestie wysyłam do sztabowców PHILIPS TV.
To dopiero będzie REWOLUCJA.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miałem na myśli że zawsze w Sony jak są aktualizacje a szczególnie te bardziej znaczące to zawsze mają poślizg..to w rożnych modelach o tym było pisane...
 
Do góry