Aktualizacja firmware'u w G30 - poprawki/wady

jacabad

New member
Rozpakuj dwukrotnie aż dojdziesz do pliku SDDL.SEC .
Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami ,no i nie wyłączaj Tv w trakcie instalacji !!! czekaj cierpliwie do końca.Jeżeli będziesz postępował zgodnie z tymi instrukcjami nie ma możliwości uszkodzenia TV.
Instrukcje

1.Rozpakować
2.skopiować na pustą kartę SD
3.włożyć kartę do uruchomionego TV
4.postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami
5.następnie wył.i wł. TV.

Jeżeli posiadasz w TV tego stera ,zostaniesz o tym poinformowany.
Po wszystkim napisz ,czy działa .

Sorki ale robie wszystko dobrze rozpakowuje dwukrotnie mam plik SDDL.SEC na karcie wkladam w slot panasonica i wyskakuje informacja SPRAWDZ PLIK W NOSNIKU (0013). Naciśnij return , aby opuscic ladowanie ,mam plazme TX-P46G30E , także nie wiem o co chodzi może dlatego to wyskakuje że mam najnowszy soft 1.323 instalowany przez peindraiwa ze strony panasonica. Jakbyś mógł sie dowiedzieć dlaczego sie tak dzieje byłbym wdzięczny dodam ze próbowałem z pendrive i ta sama sytuacja co z karta wszystko robie dobrze.
 
Ostatnia edycja:

wojmol

New member
Mam dokładnie taki sam problem co @jacabad, z tym, że ja aktualizowałem swój tx-p46g30 przez internet, soft ten sam 1.323.
 

zibi25

New member
Sorki ale robie wszystko dobrze rozpakowuje dwukrotnie mam plik SDDL.SEC na karcie wkladam w slot panasonica i wyskakuje informacja SPRAWDZ PLIK W NOSNIKU (0013). Naciśnij return , aby opuscic ladowanie ,mam plazme TX-P46G30E , także nie wiem o co chodzi może dlatego to wyskakuje że mam najnowszy soft 1.323 instalowany przez peindraiwa ze strony panasonica. Jakbyś mógł sie dowiedzieć dlaczego sie tak dzieje byłbym wdzięczny dodam ze próbowałem z pendrive i ta sama sytuacja co z karta wszystko robie dobrze.

To już wszystko wiem :) .To jest sterownik ekranu TX-P42G30E,a nie TX-P46G30E.
Jak nazwa wskazuje sterownik zarządza ekranem , więc wielkość ekranu ma fundamentalne znaczenie :).
 

zibi25

New member
Mam dokładnie taki sam problem co @jacabad, z tym, że ja aktualizowałem swój tx-p46g30 przez internet, soft ten sam 1.323.
Jak już pisałem w prywatnej wiadomości do Ciebie ,postaram się o pasujący soft panel do TX-P46G30E.
Jak będę go miał niezwłocznie o tym poinformuję i dam namiary na forum.:)
 

mirek71

New member
a mogę prosić o dodanie softu na TX-P50G30E. i proszę i info czy muszę po jego wgraniu kalibrować dodatkowo tv czy zmianę odczuję od razu - chodzi mi o szare kolory i dynamikę obrazu - ewentualnie co mam na nowo kalibrować - jaki parametr ?
 

zibi25

New member
a mogę prosić o dodanie softu na TX-P50G30E. i proszę i info czy muszę po jego wgraniu kalibrować dodatkowo tv czy zmianę odczuję od razu - chodzi mi o szare kolory i dynamikę obrazu - ewentualnie co mam na nowo kalibrować - jaki parametr ?

Postaram się o taki ,ale nic nie gwarantuję.W razie czego poinformuję o tym na forum no i dam linka.
W zasadzie nie musisz nic na nowo kalibrować, ja różnicę zauważyłem zaraz po wgraniu softu.
Mimo to ja kalibrowałem od nowa wszystko,tak już mam :grin:.
 

digitalus

Banned
To jest oryginalny soft panasonica dla modelu g30.Taki sam soft jest w telewizorze .To najnowsza wersja softu dla modelu plazmy g30 .Wersja softu to Ver. 1.323
 
Ostatnia edycja:

zibi25

New member
To jest oryginalny soft panasonica dla modelu g30.Taki sam soft jest w telewizorze .To najnowsza wersja softu dla modelu plazmy g30 .Wersja softu to Ver. 1.323
Tak też mam aktualny soft ,ale w nim nie ma nowego sterownika ekranu. Ten wgrywa się tylko i wyłącznie z nośnika danych np. karty SD ,szukałem go w necie wszędzie dopiero udało mi się załatwić z serwisu panasonica. Wersja softu 1.323 będzie na stronie panasonica do momentu wypuszczenia nowszego, co raczej już nie nastąpi :).
 
W

wg4518

Guest
//chomikuj.pl/Zibi--25

Sterownik ekranu do TV PANASONIC TX-P42G30E.W aktualizacjach pobieranych przez lana niema tego sterownika,
trzeba go instalować ręcznie z karty SD.
Ta wersja sterownika pochodzi z autoryzowanego serwisu pansonica i działa na 100%.
Po wgraniu TV ma większą skalę szarości co zdecydowanie poprawia dynamikę obrazu.

Wgrałem i mam czarny ekran, da się coś zrobić, czy uwaliłem telewizor?
 

zibi25

New member
Wgrałem i mam czarny ekran, da się coś zrobić, czy uwaliłem telewizor?
Jak wgrywałeś soft ,stosowałeś się do wskazówek ?. Jestem troszkę zdziwiony zaistniałą sytuacją,
jeszcze nie spotkałem się z czymś takim. Musiałeś zrobić coś nie tak ,opisz jak przebiegał u ciebie cały proces aktualizacji i do jakiego modelu TV wgrywałeś ten soft.
 
Do góry