Aktualizacja do WebOS dla tv LG z 2013...

edi730

New member
Tak szperałem po sieci i znalazłem dość ciekawy wątek na jednym z forów. Mowa jest o aktualizacji do systemu WebOS dla telewizorów LG wyprodukowanych w 2013. Jeden z forumowiczów wysłał zapytanie do LG czy jego model LA620S będzie miał aktualizację do tego właśnie systemu. I otrzymał odpowiedź że będzie to w czerwcu :) Nie wiem czy się napalać czy podejść do tego sceptycznie. Może faktycznie jest nadzieja...
Poczytajcie sami: LG please update your capable 2013 TV'S to webos - LG webOS TV Discussion - LG webOS
 

harry.wesoly

New member
Dziś około 16 byłem na chat z konsultantem lg. Zadałem zapytanie odnośnie aktualizacji 47la660s i w ogóle tv z 2013 ale nygus kompletnie nic mi nie odpowiedział. Faktem jest że zaproponowałem mu, że mogę otrzymać odpowiedź później na email bo chce konkretnej odpowiedzi ale on się wogóle do mnie nie odezwał a po chwili rozłączył chat. Dziwne, zaskoczony był czy nabrał wody w usta no chyba, że pracował do 17 i już miał wylane. Czekam na czerwiec, może będzie cud.
 

edi730

New member
Też spróbowałem rozmowy z konsultantem LG na chat. Na pytanie czy LG szykuje aktualizację tv z serii LA do systemu WebOS dostałem odpowiedź że nie ma takiej możliwości i na pewno takiej aktualizacji nie będzie :( I plotka z czerwcową aktualizacja jest nieprawdą. Tak że informacja gościa z forum lgwebos to prawdopodobnie fake.
Przyznam że liczyłem na WebOS bo system który jest obecnie w serii LA woła o pomstę do nieba...
 

harry.wesoly

New member
A ja bym nie przesadzal bo kiedys owy polski konsultant tez twierdzil ze w zadnym przypadku nie bedzie tvnplayera a pojawil sie jakies 1, 5m-ca po rozmowie takze mam zdanie ze ci w polsce pojecia nie maja a tymbardziej o szczegolach technicznych. Chcialbym miec racje :-D
 

przemek4net

New member
wysłał zapytanie do LG czy jego model LA620S będzie miał aktualizację do tego właśnie systemu. I otrzymał odpowiedź że będzie to w czerwcu :) Nie wiem czy się napalać czy podejść do tego sceptycznie. Może faktycznie jest nadzieja...

nadzieja na co? cos myslisz, ze to cos warte jest? ze przegladarka sie nie zamyka bo "brak pamieci"? ze bedziesz mogl w jednej liscie programow umiescic naziemne i satelitarne i przelaczac je "po ludzku" bez pitolenia sie z przymulonym menu? Ze bedzie menu chodzilo szybko i sprawnie? - ZAPOMNIJ!!! To tak jakby na tablet z biedronki z androidem 2.1 wgrywac nowego androida liczac na to, ze badziew przestanie byc badziewiem
Pozdrawiam,
Przemek
 
Do góry