Aktualizacja Denon S-5bd - PROBLEM

wolwal

New member
Jest problem z aktualizacją w/w sprzetu. Okzauje sie ze do odtworzenia Avatara nalezy to zrobic.
Po podlaczeniu sprzetu przez Ethernet do routera urzadzenie probuje sie laczyc i zawsze sie przerywa...
Ktos ma pomysl na to co moze byc przyczyna?

Dzieki
 

Bylu

New member
Potwierdzam, oddać do servisu. Sam nic nie zrobisz. Miałem ten kombajn kilka dni w domu. Też aktualizowałem i po zawieszeniu się, dodatkowo straciłem dostęp do menu blu-ray. Oddałem w ciągu 7 dni od zakupu. Mieli na stanie jeszcze 2 egzemplarze, nowe prezentacyjne, z tą samą dolegliwością :-(
Oddałem i kupiłem zestaw Marantz-a i jest OK :)
Bylu
 

Bylu

New member
A którego Marantz'a kupiłeś bo szukam czegoś takiego zintegrowanego jak ww model Denona.
Właśnie :eek:k: ja po tym doświadczeniu, zrezygnowałem z zestawu zintegrowanego.
Kupiłem BD7004 i SR6004. W porównaniu z S-5bd, globalnie oceniając, dźwięk może jest troszeczkę spłaszczony, ale obraz, a w szczególności skalowanie płyt DVD do 720p jest zauważalnie lepsze.
Tak jak pisałem poprzednio, jestem usatysfakcjonowany tym zestawem bo dodatkowo kupiony w promocyjnej cenie, a za całość wyszło mniej niż za kombajn Denon-a ;-)
 
Do góry