Aktualizacja 65C815 problem

CorteeZ

New member
Hej.

TV zaktualizował mi się do wersji
v8-r851t02-lf1v727 i zaczęły się problemy. Włącza się dobre kilkadziesiąt sekund (szybkie uruchamianie aktywne). Z wyłączeniem jest identycznie. Są problemy z przełączeniem pomiędzy aplikacjami. Soundbar zaczął szaleć. Występują problemy z dźwiękiem. Telewizor dostał strasznej zamuły

Jak można cofnąć aktualizację ?

Pozdro

Piotr
 

Attachments

  • IMG20230808083208.jpg
    IMG20230808083208.jpg
    2 MB · Wyś: 24

MaestroAngelico

New member
Napisz proszę na PW, dostaniesz kontakt do kolegi, który Ci pomoże.
Hej.

TV zaktualizował mi się do wersji
v8-r851t02-lf1v727 i zaczęły się problemy. Włącza się dobre kilkadziesiąt sekund (szybkie uruchamianie aktywne). Z wyłączeniem jest identycznie. Są problemy z przełączeniem pomiędzy aplikacjami. Soundbar zaczął szaleć. Występują problemy z dźwiękiem. Telewizor dostał strasznej zamuły

Jak można cofnąć aktualizację ?

Pozdro

Piotr
Dzień dobry, mam identyczny problem. Głównie boli mnie współpraca tlc 65c815 z soundbarem samsung t450.
Mam identyczną aktualizację co CorteeZ w TV (v8-r851t02-lf1v727), zaktualizowałem dopiero co soft dla soundbara.
Problemy:
1. brak dżwięku z soundbara przy podłączeniu zestawu przez kabel optyczny
2. dzwięk z soundbara jest mega przyciszony, subwoofer cicho trzeszczy przy efektach w filmie przy podłączeniu zestawu przez bluetooth
3. brak dźwięku gdziekolwiek (przez soundbar lub głośniki wbudowane) z aplikacji youtube

Dźwięk idealny przy podłączeniu soundbara przez BT do telefonu.
Pomożecie proszę? Wrócić do jakiejś poprzedniej wersji aktualizacji? W jaki sposób?
Pozdrawiam!
 
Do góry