Akcja „52 powody…” Samsunga promuje najnowsze telewizory z platformą Smart TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akcja „52 powody…” Samsunga promuje najnowsze telewizory z platformą Smart TV. Kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzymamy dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD. Będziemy mogli wybrać spośród nich aż 52 najlepsze tytuły do obejrzenia w ciągu roku.

Smart TV z aplikacją Cineman VOD – Samsung
cineman-v2-p-h.pdf

Aplikacja Cineman to prawdziwe kino w Twoim telewizorze, umożliwiające oglądanie filmów online w ramach usługi VOD. W repertuarze jest prawie 600 filmów, a wśród nich najlepsze hollywoodzkie produkcje, hity z ostatnich lat i premiery filmowe, które często pojawiają się w aplikacji zaraz po premierze kinowej (na przykład Olimp w ogniu, Panaceum, Zmierzch. Przed świtem, Pokłosie, Niemożliwe, Intruz, czy Władza). Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD. Obecnie aplikacja Cineman VOD jest dostępna tylko na platformie Samsung Smart TV.
Aby wziąć udział w promocji wystarczy w dniach od 12 września do 31 października 2013 roku kupić telewizor Samsung Smart TV objęty promocją „52 powody…” oraz wypełnić formularz dostępny na dedykowanej stronie www.52.samsung.pl (wersja standard i mobile). Po weryfikacji otrzymamy kod do aplikacji, który należy aktywować do 30 grudnia 2013 roku. Aktywowanie kodu w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV pozwoli cieszyć się bezpłatną możliwością obejrzenia 52 filmowych hitów!
Promocji Samsung towarzyszy 15 sekundowy spot telewizyjny emitowany od czwartku do soboty w wybranych stacjach (TVN Mix Urban, TVP, Polsat, Discovery, At Media). Swoim zasięgiem kampania obejmie także internet: planowana jest m.in. kampania odsłonowa oraz kampania SEM. Komunikacja będzie widoczna również na stronie internetowej Samsung Polska oraz na oficjalnym profilu firmy na portalu Facebook. Wspierana będzie także silną komunikacją w punktach sprzedaży (ulotki, gazetki, billboardy, animacja na eksponowanych telewizorach, bannery w sklepach www., etc.)
Kod w aplikacji Cineman VOD dający dostęp do 52 premier będzie ważny rok od czasu aktywacji (maksymalnie do 31 grudnia 2014).
Samsung
 

WojtR

Member
Bez reklam
bawi mnie powielanie tego filmu , prawda jest taka , że produkty samsunga nie są takie złe a często gęsto biją na głowę funkcjonalnością i prametrami pseudo markowe wyroby niby z wyższej półki / wystarczy spojrzeć na tegoroczne cudo naj naj naj , które w tej samej klasie cenowej mają mizerny obraz i tragiczny soft
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie to są te pseudomarkowe produkty? Manta, Viva? Czy może Sony, Sharp, Panasonic? Bo kiedyś, to Samsungowi było bliżej do Manty, jak do Sharpa, czy Panasonica. Taka jest prawda. Dziś firma Samsung, to potęga, ale kiedyś z "renomą" nie miała nic wspólnego, w przeciwieństwie do uznanych marek jak np. Sony. Co do filmu, nie ma tam żadnej teorii spiskowej, dokument jak każdy inny. Podobne filmy tycza się firmy Apple i zgadzam się z nimi. Ja do Samsunga nic nie mam, ale pamietam czym był pare dobrych lat temu. Stworzył tez genialny tv pare lat temu, full leda, tv po którym odpuściłem sobie plazmy.
Tyle ze pierwszy egzemplarz jaki do mnie dotatarł, był uszkodzony, przypadek? Pewnie tak. Tylko kilka innych produktów Samsunga (od tego czasu), tez mi padło. Pisałem o tym jakiś czas temu. Jak u kogoś przewija się trochę sprzętu, to może sobie zrobić własne statystyki. Mimo to nie będę pisał ze jest to gorszy sprzęt, chodzi mi o wykonanie (aczkolwiek niesmak zostaje). Natomiast parametry obrazu, to inna bajka, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wart rozróżnić te dwie kwestie, parametry i jakość obrazu, a wykonanie (produkcja).
Uważam tez, ze jak ktoś cieżko zarobione pieniądze włożył komuś do kieszeni, a 4,5 ich produktów padło, to ma prawo mieć, przynajmniej lekki żal.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Ale jak słusznie kolego zauważyłeś ten film dotyczył sprawy z przed kilku lat.Kondensatory już dawno są inne...itd...
 

tdx

New member
Bez reklam
Co do filmu, nie ma tam żadnej teorii spiskowej, dokument jak każdy inny.

armanig do dokumentu to jeszcze trochę daleko :) Dla mnie to "reportaż" w stylu UWAGA! TVNu a miałem kilka lat temu nieprzyjemność przekonania się na czym polega "rzetelność dziennikarska" :)

Mamy hasło/teza "celowe postarzanie produktów", mamy sposób >> zastosowanie kiepskich/tanich kondensatorów >> tylko udowodnić już tego nikomu się nie chciało.....

Zresztą chodzi też o coś innego.
W elektronice 5 lat to wieczność.

Dla mnie próbowanie przekonywać tym filmem że teraźniejsze produkty tego producenta to szmelc, to trochę tak jak ilustrować fotką z Assassin's Creeda wojnę w Syrii ;)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie bronię żadnej firmy,producenci którzy mają kasę na rozwój sami się obronią.A Samsung ma i to widać po obecnych produktach i zbędne moim zdaniem są "teorie spiskowe" na poważnym forum.Jeden Macierewicz w zupełności wystarczy,a powielanie tego jegomościa jest niepoważne i dziecinne przez tym bardziej z długim stażem poważnych fachowców, tego Forum.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W zadym wypadku nie twierdze, ze obecne produkty Samsunga to szmelc.
Jeszcze lekko ponad rok temu, kupowalem plazme Samsunga 64", wczesniej LED Samsunga 55" (dziala do dzis),ktory uwazam ze rewelacyjny tv. Ostatnio zastanawialem sie nad telefonem S4, a jeszcze blizej, to kupilem laptopa Samsunga (tylko sie zepsul :) )
W kazdym badz razie, mam troche tych produktow i cos tam nieco zycie mnie doswiadczylo, ale zawsze podkreslam "byc moze to pech" ;)
Jezeli chodzi o "media" to osobny temat, tutaj sie zgadzam w 100%.
 

RHJG

New member
Bez reklam
A ja sądziłem,że tu jest poważne Forum?,gdzie tanie sensacje nie będą miały tutaj miejsca.Od tego też z przykrością stwierdzam jest np.Onet.pl
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co nazywasz tania sensacja, ogolnodostepny link na YT, czy to ze mi padlo kilka produktow Samsunga, a mimo to napisalem ze byc moze to pech. Dyplomatycznie.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Mi też co nie co w życiu padło ale nie cyt;tego na Forum.Wyrosłem z tego.!!!
Tak cyt;tego linka przez Ciebie nazywam tanią sensacją,z poważaniem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobna sytuacja miala miejsce w przypadku Xboxa, te padaly na potege.
Fora, media, serwisy, a co najwazniejsze, uzytkownicy zgodnie to potwierdzaja.
Problem znany i nikt tego nie kwestionuje. To jest niepodwazalny fakt.

Natomiast jezeli chodzi o ten nieszczesny film i Samsunga, mysle ze byla seria/okres w ktorym faktycznie tv tej marki, mogly miec (mniejsze lub wieksze) usterki czy niedorobki.
Niebagatelna tez jest ilosc sprzedanych egzemplarzy, procentowo na pewno sie to odbilo na statystykach przedstawionych w filmie. Tyczy sie to tez innych firm i produktow. Kazdy, lub duza wiekszosc produktow otrzymuje predzej czy pozniej, ulepszona wersje, bez znaczenia co to za produkt, od parowarow kuchennych, poprzez telefony, a na autach konczac.
Naturalna sprawa i sa ku temu powody.
Nie ma to nic wspolnego z postarzaniem produktow (a raczej, chyba, bo tego nikt nie wie) bardziej mi to wyglada na niedorobki.
Takie moje zdanie.

"Postarzanie produktow" (w przypadku tv) to jest tylko nasze gdybanie, wiemy natomiast jak rozebrac tv (w nowych to juz problem) i stwierdzic, czy technologicznie nie zostal popelniony blad. W tym wypadku wyszla sprawa z kondesatorami, tyle w temacie.
Dzis, moze to bylby Philips, Sony, lub kazda inna firma, mozemy gdybac.
W premierowym iPhonie 4s, byl problem z antena i zasiegiem, dla mnie bubel za kilka tys. zl. co tu owijac w bawelne. Uzytkownicy naglosnili na forach problem, niezaleznie serwisanci zdiagnozowali i potwierdzili usterke, a Apple wyprodukowal ulepszona wersje tego samego aparatu. Prosta sprawa, dalej mozna sie cieszyc sprawnym telefonem.

Co do moich wrazen, to sprawa wyglada inaczej.
Mi nie zepsula sie suszarka za 40zl, a sprzety o wartosci 16tys zl! To chyba mala roznica?
Przez ostatnie 2 -3 lata, wydalem na Samsunga prawie 30tys.!
Dla mnie to nie jest male co nie co, a powazne pieniadze.
Opisalem swoje wrazenia po 5 (piątym)! zepsutym produkcie, a nie po pierwszym!
Mysle ze 5 "przygoda", to wystarczajaca ilosc, aby miec prawo do opisania tego na forum.
 

SDman

Banned
Witam,
nie dajmy się zwariować -nie ten wątek, nie tutaj.
Oczywiste jest, że każdy ma prawo swoje bolączki wylać.

Kiki zakłada ten wątek, heniumon -wypisuje swoje bolączki o Samsungach "szajsungach".

Nie zabierajmy głosu broniącego ani ganiącego firmę -wpis "heniumon" pozostaje, a watek toczy się dalej w temacie.
Osoby które czytają albo biorą sobie do serca albo spuszczają jak w klozecie wpis "heniumon".

PS.
ciekawe czy to będą filmy godne uwagi czy można będzie tytuły poznać przed zakupem -gdzie ?

Pozdr.
 

heniumon

New member
Do RHJG Mądralo obejrzyj dokładnie film i przestań mówić o swojej fachowości .Nie oglądałes materiału filmowego to nie wprowadzaj dezinformacji temat nie sprzed kilku lat tylko 2012 r. Owszem kondensatory wymieniono po procesach sądowych na takie ,ze zakłady naprawcze nic nie moga zrobić kondensatory sa niedostępne.
 
Ostatnia edycja:

heniumon

New member
Armanig W przesłanym filmie jest mowa ,o Samsungach po 3 latach użytkowania i o roku 2012 ale życzę Ci aby zakupiony sprzet służył jak najdłużej . Producent nie ma prawa nam narzucać ile czasu mamy ze sprzetu korzystać. Ten fachowiec ze Slaska twierdzi ,że nie postarza sie sprzetu to czemu sklepy proponują dłuższą gwarancję i co francuzi z filmu mijają sie z prawdą ?
 

SDman

Banned
co francuzi z filmu mijają sie z prawdą ?

Witam,
francuzi uwielbiają takie takie spiski.
Oglądałeś ich film o tym, że Amerykanie nie polecieli na księżyc ?

Jest tak wiarygodny, że no sam nie wiem co powiedzieć ! Ale zwycięża zdrowy rozsądek.

Samsunga można przyrównać do ubezpieczyciela; dawnego CU obecnej AVIVA.
Dlaczego na nich ludzie psy wieszają ? Bo maja najwięcej polis , a analogicznie Samsung najwięcej
sprzedaży więc trafić się coś felernego może szybciej.

AVIVA mnie odkupiła nowy samochód po kradzieży, po 28 dniach (auto mniej niż 1 rok),
wejdź na ich opinie; szok na 1000 wpisów 10 pozytywnych -w tym mój.

Proszę załóż nowy wątek "Samsung to oszuści i partacze" tam będziemy lub nie się wypowiadać.

Pozdr.
 

tdx

New member
Bez reklam
Armanig W przesłanym filmie jest mowa ,o Samsungach po 3 latach użytkowania i o roku 2012 ale życzę Ci aby zakupiony sprzet służył jak najdłużej . Producent nie ma prawa nam narzucać ile czasu mamy ze sprzetu korzystać. Ten fachowiec ze Slaska twierdzi ,że nie postarza sie sprzetu to czemu sklepy proponują dłuższą gwarancję i co francuzi z filmu mijają sie z prawdą ?

Jedyne jaki ten "reportaż" ma związek z 2012r to data produkcji.
Autorom wyszło, że TV psuje się średnio co 3,5 roku (mam nadzieje że wiesz co to znaczy)
Zabrakło tylko informacji ile zepsutych TV w tabelce naprawiono przez wymianę kondensatorów (bo to że najwięcej ich się psuje, wynika z tego iż najwięcej ich się sprzedaje)
Czyli tak naprawdę nie udowodniono nic....

Zawsze możesz zagłosować portfelem, czyli nie kupować...
 
Do góry